Віра Брежнєва повернулася до України і засвітилася на київському вокзалі: Костянтин Меладзе не супроводжував

Віра Брежнєва відома українська співачка, яка тривалий час жила в росії і саме там будувала свою кар'єру та особисте життя зі своїм продюсером Костянтином Меладзе, за яким була заміжня.

Віра розпочала свою кар’єру у гурті “ВіАгра”, ще у 90-ті роки, коли цей гурт лише розпочинав своє існування й одразу ж став неймовірно популярним. Їхні пісні завжди були душевними та зокрема про кохання, оскільки вони охоплювали певну аудиторію. Це були жінки 25+, але їх слухали й молодші дівчата. А от чоловіки навпаки дивилися, а не слухали. І це також додавало величезної популярності жінкам.

Брежнєва приїхала до Києва

Згодом Віра зрозуміла, що більше не хоче бути частиною великого проєкта і стати самостійною співачкою.І їй це вдалося зробити, оскільки вже багато років Віра є справжньою зіркою. І вона не лише співачка, а ще й акторка. А це вже неймовірний прорив у кар’єрі.

Завдяки “ВіАгрі” Брежнєва зійшлась з Костянтином Меладзе, який є продюсером жінки. Та сімейне життя і роботу вони розділяли. Та з початком війни, в їхніх стосунках щось пішло не так, проте це не можна стверджувати, бо стосунки зірок завжди перебільшені.

Але Віра з росії переїхала до Європи, а от сам Меладзе ніби залишився у москві. Та згодом вони разом продавали свій великий заміський будинок, що свідчить про те, що вони разом збираються продовжити своє життя. Та поки доля будинку невідома, Віра здається вирішила навідатися до рідної України.

Річ в тому, що буквально вчора, 27.07.2023 співачка запостила неочікуване для її шанувальників відео, в якому показала свою подорож до столиці, точніше, як вона виходить з потягу. Зі щирих емоцій Віри видно, що вона сильно сумувала за Києвом, а її українські друзі за нею. У співачки від моменту зустрічі з найріднішим куточком планети побігли мурахи по тілу. Тепер всіх цікавить, з якою метою артистка завітала до України.

Схожі статті