З вогню та в полум’я: Горбунов порахував, скільки пожертвував і відмовився від ордену, якого в нього немає

Знаменитий український телеведучий Юрій Горбунов дав ексклюзивний коментар стосовно скандалу, який він пережив у липні. Що про це думає зірка і як виправдовується?

Один з найгучніших скандалів в українському шоу-бізнесі серед зірок, що підтримали свою батьківщину стався з Юрієм Горбуновим. У цьому питанні чоловік порівнявся зі своїм кумом Потапом, який мав неабиякі репутаційні втрати минулого року. Нагадуємо, що таку реакцію викликав фільм телеведучого, який мав отримати кошти від держави на суму 33 мільйони гривень.

Зірка зіштовхнувся з неймовірною критикою на свою адресу, а пізніше був вимушений відмовитися від коштів. Також він публічно наголосив на тому, що не збирався витрачати їх, але ще мав отримати гроші у якості компенсації. Однак, жодні доводи не справили на глядача необхідного враження. Натомість Юрій Горбунов намагається активно відбивати звинувачення у тому, що він не думає про тих, хто зараз бореться за незалежність його Батьківщини.

Юрій Горбунов порахував, скільки пожертвував

Юрій Горбунов відреагував на скандал навколо фільму
Юрій Горбунов порахував, скільки пожертвував

Так, у своєму ексклюзивному коментарю Юрій Горбунов вперше вирішив озвучити суму, яку зібрав та передав ЗСУ. Телеведучий говорить, що мова йде про декілька мільйонів євро. Також зірка абсолютно не згодний з бажанням аудиторії записати себе у злочинці, і намагається пояснити, чому щиро вважав, що створення даного фільму позитивно відобразиться на державі.

“Я зараз спеціально почав рахувати, ми порахували з Пономарьовим і Дзідзьо, скільки ми зібрали на аукціонах в Європі, і знаєте яка сума вийшла? Два з половиною мільйонів євро. І це гроші, які пішли на Збройні сили України. Але тепер мене зробили злочинцем. Я готовий все віддати, що потрібно”

При цьому зірка запевняє, що самі військові просять його про веселі проєкти. Окрім того, він запевняє, що Паровознюк не став прототипом одним з головних героїв і він поняття не має, звідки з’явилася дана інформація.

“Я готовий віддати цей орден будь-якому з військових, які зараз на передку. У мене його немає фізично, але, якщо мені його дадуть, я готовий передати туди. Або хай зараз перепишуть на будь-якого героя”, – зізнався у своєму інтерв’ю артист.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.