В гості до Лайми Вайкуле: Андрій Данилко, Оля Полякова та інші артисти, яких запросила подруга Пугачової

Знаменита латвійська виконавиця Лайма Вайкуле влаштувала фестиваль, на який запросила велику кількість українських артистів. Хто прийняв запрошення?

Знаменита латвійська виконавиця Лайма Вайкуле відреагувала на повномасштабну війну в Україні одразу. Зірка засудила дії російської федерації, а також неодноразово давала інтервʼю, в яких детально пояснювала, чому. Вже через декілька місяців у гості вона прийняла в українського артиста Андрія Данилка, який розпочав свій всесвітній благодійний тур саме з країн Прибалтики. А тепер до неї рушили і інші вітчизняні артисти.

В гості до Лайми Вайкуле

Лайма Вайкуле розповіла, чому не вийшла заміж
В гості до Лайми Вайкуле

Так, на даний момент у Юрмалі відбувається фестиваль, на який знаменитість не запросила про російських артистів, а натомість домовилася про виступи з великої кількість українських колег. Зокрема очікується, що на фестивалі виступатимуть Надя Дорофєєва, Max Barskih, Оля Полякова, KAZKA, ALEKSEEV та Вєрка Сердючка. Більшість українських зірок уже прибули до Юрмали і готуються до виступу.

Втім, вже складається враження, ніби найголовніші гості до Лайми вже давно прибули. Мова йде про її добру подругу Аллу Борисівну Пугачову, яка з’явилася на заході у компанії свого чоловіка Максима Галкіна. Не дивлячись на плітки про стрімке погіршення здоров’я, легенда радянської естради виглядає неймовірно.

Нагадуємо, що після 24 лютого Максим Галкін одразу ж засудив війну, забрав усю свою сім’ю та покинув Російську федерацію. Вже наступного дня він опинився в Ізраїлі, де у сімейства є нерухомість. Пара спочатку наполягала на тому, що вона не емігрує. Зокрема Алла Борисівна постійно говорила про те, що вони повернуться.

Однак тиск зі сторони російської влади був настільки серйозним, що родина врешті-решт прийняла рішення не повертатися. Їхні легендарний замок був виставлений на продаж, а діти почали звикати до життя Кесарії. При цьому Максим Галкін постійно дає концерти, про що забуває пропаганда, яка розповідає, що нібито гумористу немає на що жити. Влітку цього року пара перебралася саме до Прибалтики через спеку в Ізраїлі. Поговорюють, що Алла Борисівна орендує віллу, яка знаходиться якраз біля Лайми, тож співачка могла взяти участь і в організації заходу.

Схожі статті