“Запалимо пристрасний вогонь”: Злата Огнєвіч на сцені обиратиме долю вдруге після шоу “Холостячка”

Злата Огнєвіч після участі в романтичному проєкті "Холостячка-2" відкрилася українському глядачу зовсім з іншого боку, а саме ніжною, чуттєвою та романтичною дівчиною, яка прагне бути щасливою.

Після 24 лютого в публіки склалося відчуття, що знаменита співачка Злата Огнєвіч забула за своє особисте життя, занурилася з голою у творчість, збір коштів на потреби Збройним силам України та у підготовку до турів.

Втім, нещодавно холостячка змогла здивувати своїх прихильників, адже тепер співачку можна буде побачити на театральній виставі “Основний інстинкт”, пообіцявши, що глядачам неодмінно сподобається. За участі інших акторів Тараса Цимбалюка, Анни Саліванчук, Наталки Денисенко, Артема Єгорова, Огнєвіч виступить на сцені, однак залишилося загадкою в ролі акторки певного образу чи співачки.

Злата Огнєвіч віддає перевагу прямим темним бровам
Злата Огнєвіч на сцені обиратиме долю вдруге після шоу Холостячка

Для користувачів соціальної мережі instagram та всіх прихильників творчості Злати Огнєвіч, співачка вирішила разом з командою акторів розіграти квитки на виставу “Основний інстинкт”, тому двоє щасливчиків зможуть побачити дійство абсолютно безоплатно.

“Запалимо пристрасний вогонь прямо на сцені Жовтневого палацу разом з найсексуальнішими акторами нашої країни. Ми вирішили зробити вам подарунок та розіграти 2 квитки на виставу “Основний Інстинкт”, – розповіла Огнєвіч.

Умови є досить простими, які зазвичай притаманні для участі в різних виграшах: бути підписниками зірки, поставити вподобайку під дописом та відмітити профіль людини, з якою хотіли відвідати виставу.

Нагадаємо, що нещодавно знаменита співачка Злата Огнєвіч та відомий актор Тарас Цимбалюк оприлюднили спільні світлини з репетицій в міцних обіймах. Дівчина артиста, рестораторка Світлана Готочкіна прокоментувала їх, мовляв, що відбувається на 5 фото, втім, атмосфера там скоріше дружнього характеру, ніж натяки на щось більше.

Схожі статті