Зірки телеканалів Дмитро Танкович та Володимир Ярославський: чим живуть українці білоруського походження

Не всі вітчизняні зірки мають українське походження. Пропонуємо дізнатися про білорусів на українських екранах. Подробиці читайте на порталі Сенсація.

Дмитро Танкович

Актор гумористичного “Дизель-шоу” Дмитро Танкович народився 9 квітня 1977 року у місті Мінськ. Дмитро працює на каналі СТБ ще з далекого 2009 року, а з 2018 став актором в гумористичному шоу на ICTV.

Після початку повномасштабного вторгнення актор відразу та без сумнівів обрав проукраїнську позицію. Активно демонструє це в соціальних мережах та озвучує в інтерв’ю.

“Я вірю, що в мене, як і в усіх українців, буде ще один щасливий день — Перемога” – коментує Дмитро.

Також Дмитро перейшов на українську мову, як це відбувалось він поділився з YouTube каналом “АрміяInform“. Сталося це швидко. Танковича запросили на телеканал “Київ”, тож защебетав ведучий за 2 тижні. Впевнений? допомогло йому й знання білоруської, адже мови дуже схожі.

Чим займається Дмитро Танкович в Україні
Чим займається Дмитро Танкович в Україні

Наразі Дмитро Танкович не тільки працює на українському телебаченні та підтримує ЗСУ, проводячи благодійні концерти, а й співпрацює з білоруськими опозиційними каналами “БелСат” та “Nexta Life”. Робота дистанційна, тож чоловік вдало її поєднує.

Володимир Ярославський

Український шеф та зірковий суддя “МастерШеф” Володимир Ярославський також родом з Білорусі. Народився шеф в місті Слуцьк 22 квітня 1979 року. В Україні Володимир вже давно. Навчався на кухаря він в Полтаві. З початку повномасштабного вторгнення Ярославський готував на свої кухні для всіх, хто цього потребував. Обіди передавали і ЗСУ, і ТРО, і просто населенню.

Чим займається Володимир Ярославський в Україні
Чим займається Володимир Ярославський в Україні

Ярославський вже давно спілкується українською та навіть відростив козачі вуса. Також наразі зірковий шеф прославляє українську кухню по всьому світу. Нещодавно він відкрив новий ресторан “Lucky” в Києві, чому несказанно радий.

“Як казав пан президент, нам потрібно працювати, заробляти гроші, щоб нараховувати зарплати й навіть платити за рахунками” – повідомив Володимир в інтерв’ю.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.

“Когось підбішувала”: травесті-діва Монро закінчила перший курс навчання і розповіла, який у неї буде диплом

Іноді нам доводиться зупинитися на шляху до мрії. Але лише для того, щоб незабаром на нього повернутися та рухатися ще завзятіше. Паузу також необхідно було взяти Невгамовній Монро.