Катя Осадча розповіла, куди зникла: Горбунова хейтять за фільм, а вона займається усиновленням та пошуком

Зіркове подружжя Катерини Осадчої та Юрій Горбунова нещодавно потрапило до гучного скандалу, пов'язаний зі зніманням нового гумористичного серіалу компанії, якою керує Горбунов.

Після публічного осуду й невдоволень від пересічних громадян знаменитий телеведучий та продюсер Юрій Горбунов заявив, що його компанія “Прототип Продакш” не отримала ще коштів від держбюджету, тому використовувати для знімань гумористичного серіалу “СМТ Інгулець” вони їх не стануть.

Горбунов подякував за думку, яку висловили українці, додав, що вони мають рацію, тому знайде інший план фінансування проєкту, аби виконати обіцяне – зняти гідний продукт у світі кіноіндустрії України, щоб витіснити російськомовні роботи на українському ринку.

Юрій Горбунов
Юрій Горбунов відмовився від державних коштів на знімання фільму

Дружина шоумена Катерина Осадча оприлюднила у своєму Instagram заяву Юрія та сама підтвердила, що він відмовляється від державного фінансування проєкту, аби заспокоїти громадян. Днями журналістка поділилася переліком всіх своїх виконаних справ, які вдалося зробити за декілька днів.

Зізналася, що робочі будні виявилися досить продуктивними, а ще сподівається, що важливі зустрічі принесуть бажаного результату в роботі пошуку зниклих.

“Ми маємо повернути своїх якнайшвидше. Останні дні були продуктивними. Важливі зустрічі, що зсунуть тему цивільних та полонених і нарешті в правовому полі. Сподіваюся скоро повернусь з гарними новинами”, – розповіла Осадча.

Горбунова хейтять за фільм, а Осадча займається усиновленням та пошуком

Також згадала і за новий випуск проєкту про усиновлення дітей, який радить всім до перегляду. Цього разу свою історію розповів хлопець Ілля, який двічі втратив родину. Важко уявити, що відчуває дитина, від якої відмовилися рідні, однак цьому хлопцю зламатися не вдалося. Зараз він навчається на менеджера, будує плани на майбутнє та вчиться далі покладатися на свої сили.

Схожі статті