Псевдонім бойківським діалектом на честь дідуся-поляка та пісня про батьків: біографія Дзідзьо

DZIDZIO підкорив шанувальників своєю безпосередністю та епатажністю. Пропонуємо ознайомитись з біографією відомого українського поп-виконавця.

Біографія Дзідзьо

Народився відомий український виконавець Михайло Хома в селі Бортники, Львівська область, 20 листопада 1983 року. Хлопчик був дуже здатним та рано почав читати. У віці 2 років він читав по складах. У 6 років пішов до музичної школи, а у 12 отримав першу музичну відзнаку на конкурсі П. І. Чайковського як найкращий вокаліст.

Освіту отримав в Київському національному інституті культури і мистецтв. Та відразу за фахом не працював. Спочатку Михайло спробував себе на митній службі, але скоро зрозумів, це не його та звільнився.

Цікаві факти з біографії Дзідзьо
Цікаві факти з біографії Дзідзьо

Першим музичним проектом співака став гурт “Михайло Хома і друзі”. Вони виконували ресторанний репертуар та все писали власні пісні. Заснувати легендарну групу “DZIDZIO”  вокалісту допоміг Андрій Кузьменко у 2009 році.

Псевдонім співак обрав завдяки своїй сім’ї. Річ у тім, що його діда Яна Казимировича, поляка  — у селі називали дзидзьо. На бойківському діалекті це означає дідусь. Вокаліст спеціально обрав за псевдонім кумедне слово та доповнив його епатажною зовнішністю. Артист вважає, людям не вистачає свята та він готовий його влаштувати.

Біографія Дзідзьо
Біографія Дзідзьо

Михайло має улюблену домашню тваринку. Це свинка, на ім’я Мейсон. Саме улюбленець надихнув його на створення логотипу групи у вигляді поросячого п’ятачка.

Дзідзьо був одружений на львів’янці Ярославі Притулі. Наразі пара розлучена. Причиною розриву відносин Михайло називає несумісність. Проживши в шлюбі 8 років, подружжя зрозуміло, вони дуже різні.

Цікаві факти з біографії Дзідзьо
Цікаві факти з біографії Дзідзьо

Михайло Хома розширив свою творчість. Наразі Дзідзьо проявляє себе як продюсер, сценарист та актор. Йому належить студія “DZIDZIOFILM”, яка не тільки знімає для гурту кліпи, а й має вже два повнометражних фільми: “DZIDZIO Перший раз” і “DZIDZIO Контрабас”.

Схожі статті