Енергію, альтернативу, щирість: Завадюк розповів, чого хочуть від учасників “Голосу” Дорофєєва, Саніна та інші

Голос країни – це справжнє народне шоу, де молоді й не молоді таланти можуть розкрити свій потенціал та показати всій країні, на що вони здатні. Але "Голос" – це не лише про талант, це ще й про душу.

Новий тринадцятий сезон проєкту вже розпочав свій процес зйомок у Польщі, адже саме ця країна проявила до нас і до наших ідей лояльність. До того ж поляків дуже зачарувала наша сміливість та сила. І це стало ключовим моментом, адже у Польщі немає таких масштабних талант-шоу, а наш “Голос” існує вже 13-й рік.

Продюсери одноголосно кажуть, що цей сезон буде особливим. По-перше, це перший європейський сезон, по-друге, він має демонструвати нашу силу, міць та незламність нашої країни. Ніхто і ніколи точно б не наважився розпочинати зйомки під час повномасштабної війни, а українці змогли, нехай і не на своїй території, але це вже деталі.

Від тринадцятого сезону всі очікують чогось нового, особливого та дуже народного. Але поки ніхто не розуміє, чим саме проєкт буде дивувати нас цього разу. Вже є одне нововведення – це сингл сезону, чого раніше не було. А також майже повністю оновлений склад зіркових тренерів. Ними стали Юлія Саніна, Артем Пивоваров, Іван Клименко та Надія Дорофєєва.

У кожного з них є своє бачення творчості в цілому, тому мета на шоу теж у кожного буде своя. Вони не шукатимуть чогось одного, адже вже розуміють та відчувають бажання створити особливі команди. І саме цими планами поділився Володимир Завадюк у своїх історіях.

Наприклад, Юлія Саніна шукає голос та альтернативу.

Побажання Юлії Саніної

Артем Пивоваров шукає енергію, імпульс та хоче відчувати це, навіть коли не бачить учасника.

Кого шукає Артем Пивоваров

Надя Дорофєєва розшукує щирих та сучасних учасників до своєї команди.

Побажання Наді Дорофєєвої

А от Іван Клименко поки не поділився кого він хоче бачити у власній команді, але точно буде обирати серцем.

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.

“Я нікому не платила”: Ірина Пруднікова із “МастерШеф-13” розповіла, чому не має власного ресторану

Взяти участь у "МастерШеф" мріють мільйони українців. Але дехто навіть після купи спроб не може здійснити мрію. Ірина Пруднікова розповіла про те, кому їй довелося дати грошей, щоб опинитися на шоу.