З “Холостяків” у татусів: хто крім Нікіти Добриніна та Іраклі Макацарії став батьком після романтичного шоу

Найромантичніше шоу України "Холостяк" показало глядачам, наскільки сильно можна закохатися у не комфортних умовах та постійно знаходячись перед камерами. Хтось побудував стосунки, а хтось родину.

Шоу “Холостяк” демонструє одну просту істину – кохання можна знайти всюди, головне опинитися в правильному місці з правильною людиною. Це довів телеведучий Нікіта Добринін, оскільки лише він став єдиним героєм проєкту, який дійсно побудував родину зі своєю обраницею Дашею Квітковою. А сама ж дівчина прийшла на шоу з конкретною метою – вийти переможницею. Так і вийшло, бо два роки тому дівчина народила Нікіті сина Лева, який зараз є єдиним, що їх пов’язує. Пара прожила разом 5 років, а тепер вони розлучені, але зберігають між собою адекватні батьківські стосунки.

Для Нікіти син є головною людиною у житті оскільки дитина змінює чоловіка, вона робить його більш ніжним, чуйним та добрим. Нікіта отримує задоволення від своєї ролі батька.

Макс Михайлюк також став батьком, щоправда, свою долю він знайшов за межами романтичного шоу, адже з переможницею Дашею Ульяновою у нього не склався роман. А от з моделлю, яку він зустрів в реальному житті, вийшло побудувати міцну родину та народити донечку, яка нині дарує чоловікові неймовірне відчуття щастя. Для тата донька – це принцеса, яка має отримувати все найкраще і завжди бути під наглядом, оскільки це є головним завданням для батька.

Іраклі Макацарія зовсім нещодавно приєднався до тих “Холостяків”, які вже мають дітей. У нього народився син, якого Іраклі чекав багато років. І нарешті, молода обраниця Ліза, яка є землячкою режисера змогла ощасливити його та наповнити життя чоловіка новими фарбами. З Лізою Іраклі також познайомився за межами проєкту і тепер є щасливим сім’янином.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?