“Просто залишив мені упаковку”: переможець “Голосу країни” Роман Сасанчин мовчки краде парфуми у дружини

Роман Сасанчин – відомий український співак, який почав свою кар'єру ще у дитинстві на шоу "Голос країни". Саме там чоловік здобув дві перемоги, щоправда, у різному віці та у різних сезонах.

Відомо, що Рома вже доволі доросла людина і він має свою окрему родину, тобто, дружину і донечку, Елізабет. Хлопець дуже довго є відомою людиною, але зіркою його назвати складно, адже весь час на творчому шляху Сасанчина є якісь перепони. Але він не здається й навіть зараз під час війни намагається виборювати своє місце під сонцем і займатися тим, що йому насправді подобається, адже він в душі співак великої естради.

Роман Сасанчин у дитинстві
Роман Сасанчин у дитинстві на Голосі країни

Так, Рома довгий час працював лише заради того, щоб забезпечувати свою родину, оскільки він голова і має бути серйозним та відповідальним. І Сасанчин насправді намагається влаштувати своїй родині гарний рівень життя. Адже мати дитину – це дуже дорого.

Але в певний момент Ромі набридло працювати не за фахом, адже людина має займатися тим, до чого у нього лежить душа. І душа Роми вся у музиці, він не може жити без творчості. Саме тому нещодавно хлопець прийняв рішення повернутися до своєї справи й у нього вже є перший результат.

Чоловік випустив свій перший кліп за довгий час і саме це є першим кроком Романа на шляху до своєї мети. Нині він навіть вже їздить по різних містах України і намагається налагодити свою кар’єру. Рома знає, що він робить, тому навіть жодних сумнівів немає що у Сасанчина вийде все задумане.

А от поки хлопець їздить в різні міста зі своїми творчими ідеями та намірами, його дружина Іванна видає його секрети. Виявляється, що Сасанчин іноді користується парфумами своєї коханої. Про це дівчина сама розповіла у соцмережі.

Історія Іванни Сасанчин
Історія Іванни Сасанчин

Річ в тому, що вона замовила собі парфуми, які підходять і жінкам, і чоловікам, тобто, вони універсальні. Саме тому Рома мовчки їх забрав у поїздку, а Іванні залишив лише коробку від них.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?