“Були листування”: Позитив вперше розповів, чи зраджував колишній дружині у шлюбі – Надя доклала руку?

Український музикант Позитив в шоу-бізнесі став знаменитим та обговорюваним за часів процвітання гуртів "Время и стекло" та "Mozgi", створених під керівництвом Олексія Потапенка.

Так, відомий співак нещодавно у новому інтерв’ю в гостях у ведучого Слави Дьоміна відверто зізнався, чи зраджував у стосунках з колишньою дружиною Анною. Парочка розповіла про своє рішення розірвати шлюб у 2021 році, але до цього вони намагалися врятувати його та працювати над взаєминами, утім, все марно.

Олексій Завгородній зазначив, що в стосунках були присутні листування з іншими жінками, але додав, що фізичної зради ніколи не було. Каже, що морально це зіпсувало їхні стосунки, оскільки кожній дружині читати таке неприємно.

Позитив вперше розповів, чи зраджував колишній дружині у шлюбі

Розповів, що він поважає себе, поважає колишню дружину, тому ніколи не дозволив собі зраду. В нових стосунках він не хоче повторювати помилок минулого, зараз вони повністю інші, зрозумів, що треба говорити один з одним, і тоді закохані завжди будуть цікавими для один одного.

“В мене було таке, що були переписки, тобто морально точно таке було. І морально це зіпсувало наші стосунки. Коли твоя жінка читає таку фігню, то вона думає: “Ну все, все було”, але я поважаю себе, я поважаю дружину, тому я не думаю, що так було б”.

Нагадаємо, що досить довгий час Олексій Завгородній перебуває у нових стосунках, але повідомляти представникам преси всіх деталів так і не наважився. Слава Дьомін знову поцікавився, хто нова кохана співака, але Олексій відповів, що зараз не на часі ділитися особистим життям, тому дотримується думки, що особисте має залишатися особистим.

Дьомін запримітив, що таким чином Олексій Завгородній може хайпувати та привертати до себе ще більше цікавості аудиторії, утім, знаменитість вважає, що хайпувати на таких темах не варто. Однак розсекретив, що його нова кохана працює з дітьми й танцює.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?