Христина Горняк вперше показала свою маму і вітчима: ось ця жінка два роки була тещею Володимира Остапчука

Христина Горняк – провідний нотаріус України, яка стала відомою завдяки шлюбу з телеведучим та шоуменом Володимиром Остапчуком, з яким наслідки розірвання союзу випливають тільки зараз.

У 2022 році відомий український телеведучий Володимир Остапчук розвівся вдруге з дружиною Христиною Горняк. Після першого шлюбу з Оленою Войченко, колишні виливали бруд на одне одного на просторах мережі, втім, сама Горняк ніколи не виносила сварок з будинку, оскільки публіка досі не знає причину розірвання їхнього шлюбу.

Однак не все так безхмарно і в цьому розлученні. Новинний простір повідомляє, що Володимир Остапчук збирається жити в будинку, який частково належить Христині з новою дружиною, яка молодша за чоловіка на 16 років, з 23-річною Катериною Полтавською.

Остапчук розійшовся з Христиною Горняк
Христина Горняк та Володимир Остапчук

Володимир Остапчук та Христина Горняк придбали нерухомість у шлюбі, почали облаштовувати маєток, будувати ремонт, однак після розірвання шлюбу будинок не поділили. Тепер Христині залишається звертатися до сімейних адвокатів та суду, аби забрати свою частину, адже телеведучий на публічні звернення колишньої ніяк не реагує.

Навіть після всіх негативних обставин нотаріус продовжує ділитися щасливими моментами з життя, а не тільки проблемними моментами. Так, цього разу юристка у своєму блозі соціальної мережі Instagram вперше показала свою маму та вітчима, оприлюднивши спільну світлину.

На фото всі члени родини щасливо посміхалися, обіймали одне одного та позували на камеру. В дописі Христина ще раз сказала, як сильно любить своїх батьків, сестер та всіх найрідніших їй людей, які оточують:

“Просто засумувала. Та і взагалі хіба не привід сказати ще раз, що я дуже люблю своїх батьків, маму, тата, вітчима, татову жінку і всіх братів і сестер! Так так, в мене величезна родина! Дякую їм за любов і підтримку”.

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.

“Я нікому не платила”: Ірина Пруднікова із “МастерШеф-13” розповіла, чому не має власного ресторану

Взяти участь у "МастерШеф" мріють мільйони українців. Але дехто навіть після купи спроб не може здійснити мрію. Ірина Пруднікова розповіла про те, кому їй довелося дати грошей, щоб опинитися на шоу.