Володимир Остапчук розповів, чи спілкується з дітьми від колишньої дружини Войченко – Полтавська теж народить

За плечима у знаменитого українського телеведучого Володимира Остапчука два невдалих шлюби, що супроводжувалися скандальними розлученнями, утім, є те, що його назавжди поєднує з першою дружиною – двоє дітей.

Шоумена Володимира Остапчука в медійному світі в більшості обговорюють саме за його бурхливе особисте життя. З першою дружиною Оленою Войченко знаменитість розірвав шлюб у 2019 році після 14 років подружнього життя.

За цей період Олена подарувала Володимиру доньку Емілію та сина Евана-Олександра. В українському шоу-бізнесі розпад цього союзу був одним з найгучніших за історію розлучень зірок. Войченко звинуватила ексчоловіка у багаторазових зрадах, адже за декілька місяців після розлучення Остапчук представив публіці нову дівчину, нотаріуса Христину Горняк, з якою одружився у 2020 році.

Володимир Остапчук показав, як виглядає батько його екс-дружини Олени Войченко
Володимир Остапчук з колишньою дружиною Оленою Войченко та дітьми

Проте і тут на Володимира Остапчука чекала невдача. Після майже двох років спільного життя, парочка у 2022 році оголосила новину про розлучення. На перший погляд, здалося, що колишні розірвали стосунки мирно та без взаємних претензій, однак все дещо не так.

Володимир Остапчук закрутив роман втретє, з молодшою за нього на 16 років журналісткою Катериною Полтавською та збирається з нею жити в будинку під Києвом, який Остапчук та Горняк придбали у шлюбі. Така поведінка нотаріуса обурює, а тому жінка налаштована відсудити свою частину майна.

Нещодавно український телеведучий Володимир Остапчук відповів на питання від одного з користувачів соціальної мережі Instagram, чи спілкується він зі своїми дітьми від першого шлюбу з Оленою Войченко, адже колишня дружина з початку повномасштабної війни перевезла нащадків до Канади. Шоумен розповів, що час від часу намагається підтримувати зв’язок з дітьми:

“Намагаюся, принаймні, раз на тиждень”.

Володимир Остапчук розповів, чи спілкується з дітьми від колишньої дружини Войченко

Попри всі негаразди з першою дружиною Оленою Войченко, які були при розлученні, він зміг знайти спільну мову з колишньою, аби в дітей були щасливі мама і тато.

Схожі статті