Ані Лорак довела свій статус зрадниці: не розірвала зв’язки з Філіпом Кіркоровим і продає білети на концерт

З кожною новою мовчазною позицією та виступами для росіян, співачка Ані Лорак, яка народилася та побудувала успішну кар'єру в Україні доводить, що її виправдано внесли до списку зрадників Батьківщини.

Так, після 24 лютого співачка з України довела, що її не цікавить український народ, рідна домівка та все, що робить російський народ на українській землі. Артистка чесно заявила, що вона намагається бути поза політикою, хоче бути вільним артистом сцени, а ще додала, що їй досить важко бути між двох вогнів, натякаючи, на війну між двома країнами, де вона могла жити. Утім, тепер її дорога лише в російську федерацію.

Однак далі відома співачка Ані Лорак змогла здивувати своїх земляків, адже заявила, що вона пишається своєю спадщиною та культурою, а ще написала, що Україна залишатиметься назавжди в її серці, утім, знову про війну ані слова. Додала, що не підтримує нищення нашої нації, адже це нібито розбиває їй серце.

Ані Лорак виступить у росії
Ані Лорак

Нещодавно музична виконавиця з України Ані Лорак довела свій статус зрадниці, адже на своїй сторінці соціальної мережі Instagram оприлюднила сторіз з продажем квитків на концерт за участі хорошого друга, хрещеного батька її доньки Софії Філіпа Кіркорова та співака Артема Качера, з яким записала спільну пісню “Материк”.

Виступ відбудеться вже цієї осені, 27 вересня, а тому співачка цією світлиною закликала купувати квитки та приходити на дане співоче дійство.

Ані Лорак не розірвала зв’язки з Філіпом Кіркоровим і продає білети на концерт

Нагадаємо, що раніше українська телеведуча та журналістка Катерина Осадча припустила, що мовчання Ані Лорак багато в чому пов’язане від впливу Філіпа Кіркорова. Можливо, саме він порадив знаменитості не говорити про дії росіян на українській землі, мовляв, вони самі зі своєю війною розберуться, а у тебе кар’єра.

Схожі статті