Захуру було некомфортно вдома, а Камалія плакала по ночах: яким насправді було спільне життя подружжя?

У 2023-му Камалія повідомила про розлучення з медіамагнатом Мохаммадом Захуром. Пара прожила разом 20 років і завжди здавалася ідеальною. Втім, це було не так.

Камалія і Мохаммад Захур були надзвичайно яскравою та помітною парою в українському шоу-бізнесі. Тому не дивно, що користувачі мережі серйозно засмутилися, коли почули новину про їхнє розлучення. І хоча досі незрозуміло, чи збирається співачка реалізовувати задумане та йти від свого чоловіка, це питання досі висить у повітрі.

Історія шлюбу Камалії та Мохаммада Захура

Камалія приїхала до України з-за кордону разом із екс-чоловіком
Історія шлюбу Камалії та Мохаммада Захура

Примітно, що попри враження, нібито у подружжя зовсім не було проблем, це було не так. Зокрема якось співачка та бізнесмен давали ексклюзивне інтерв’ю для Алли Крутої. Було це більше 10 років тому.

У ході розмови ведуча спиталася у підприємця, чи комфортно йому знаходитися у розкішному палаці, який виконаний у стилі еклектика. Тоді підприємець вперше визнав, що насправді йому не дуже комфортно. Усі присутні посміялися та забули. Однак, Захур дійсно рідко бував у своєму будинку, адже половину часу проводив у Великобританії, де веде бізнес, а також постійно був у роз’їздах. Тому вдома його бачили нечасто.

Камалія розповіла про образу на чоловіка
Історія шлюбу Камалії та Мохаммада Захура

Тим часом виконавиця сильно переживала через свої стосунки з аудиторією. Вона намагалася просувати кар’єру на заході, в чому її повністю підтримував благовірний. Однак, згодом зізнавалася, що дуже близько до серця сприймає коментарі від користувачів, які не добирали виразів та спокійно критикували творчість жінки.

“Іноді, після таких коментів так погано стає, що плачу ночами, а коли пишуть про дітей, то хочеться знайти цього гада і … Але у мене є дуже мудрий чоловік який весь час каже – собака гавкає, а караван йде! Не звертай увагу, а краще не читай коментарі, ти там нічого хорошого не знайдеш! А тепер це подвійно болючіше, коли я пішла з України і намагаюся нікому не переходити дорогу. Навіть на моїх західних соцмережах, серед сотні тисяч позитивних коментів іноземними мовами, раптом з’являється якийсь комент моєю рідною мовою, що інформує моїм тисячам іноземним фанам про мою бездарність, відсутність голосу, спроможність чоловіка і тд і тп. Мабуть я зачепила за живе (тільки не знаю кого) і прощення мені немає!!”

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.

“Я нікому не платила”: Ірина Пруднікова із “МастерШеф-13” розповіла, чому не має власного ресторану

Взяти участь у "МастерШеф" мріють мільйони українців. Але дехто навіть після купи спроб не може здійснити мрію. Ірина Пруднікова розповіла про те, кому їй довелося дати грошей, щоб опинитися на шоу.