На перемовини не йде: Христина Горняк розповіла, чи подала позив до суду на Остапчука – ділять нерухомість

Колишня дружина Остапчука, нотаріус Христина Горняк після розлучення з телеведучим не вимагала поділити спільне майно, однак зараз це питання наробило для неї чимало проблем.

Знаменитий український телеведучий Володимир Остапчук після розлучення з Христиною Горняк у 2022 році, через деякий час повідомив представникам преси, що знайшов третю обраницю, 23-річну журналістку Катерину Полтавську.

Спочатку знаменитість переймався за велику різницю у віці в 16 років, однак згодом розповів, що вважає кохану мудрою не на свій вік, тому просто прийняв цей факт. Після розірвання стосунків з юристкою Христиною Горняк, нерухомість, яку парочка придбала у шлюбі довгий час не відвідували та не зачіпали це питання.

Однак Володимир Остапчук без відома колишньої дружини, привів до будинку нову дружину Катерину Полтавську, збирається там робити ремонти та переїжджати жити. Така поведінка телеведучого не на жарт обурила Христину, а тому жінка публічно звернулася до колишнього з закликом розв’язання цього питання мирним шляхом або їй доведеться звертатися до суду.

Володимир Остапчук і Зристина Горнякам не живуть разом
Христина Горняк та Володимир Остапчук

Так, користувачам соціальної мережі Instagram не терпілося дізнатися продовження цієї історії. У віконечку з питаннями в жінки поцікавилися, чи подала вона позив до суду, аби відсудити свою частину будинку. Нотаріус розповіла, що колишній чоловік на перемовини йти не хоче, домовленостей не дотримується, а що буде далі – час покаже.

Попросила, щоб поки підписники не підіймали цю тему на загал, однак, якщо будуть якісь новини з приводу цього, то пообіцяла обов’язково все розповісти.

Христина Горняк розповіла, чи подала позив до суду на Остапчука

Також юристка Христина Горняк розсекретила, що після розлучення вона нарешті закохана та перебуває у стосунках, утім, ім’я вирішила ще потримати в секреті та розповість всі деталі, як буде готова.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?