Співачка Злата Огнєвіч, яка була учасницею другого сезону шоу “Холостячка”, виступила в спектаклі “Основний інстинкт”. На одній сцені з виконавицею стояли відомі українські актори театру та кіно. Тарас Цимбалюк, Наталка Денисенко, Анна Саліванчук та Артемій Єгоров тепло прийняли Злату у свою акторську трупу.
![Злата Огнєвіч поділилася емоціями від акторського дебюту Злата Огнєвіч поділилася емоціями від акторського дебюту](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/08/pqndptxhid8tjol7gjxpukctdrsgdnfu.jpg)
Першими емоціями виконавиця поділилася з підписниками в Instagram. Вона оприлюднила кадри з вистави та під постом подякувала за незабутній досвід. Театр став для дівчини справжньою казкою та подарував багато неперевершених емоцій.
“Дякую кожному партнеру по сцені, я насолоджувалась вашим талантом, емоціями, щирістю і мурахами, на які мене пробивало під час вистави!” – подякувала Злата.
Також співачка зізналася, хто вмовив її на цей важкий крок. Саме Тарас Цимбалюк надихнув артистку на участь в виставі.
“Окремо дякую за те, що вмовив на цю авантюру: спробувати щось нове в житті! Ти – чудовий і чуттєвий партнер!” – коментує Огнєвіч.
![Злата Огнєвіч розповіла про свій акторський дебют Злата Огнєвіч розповіла про свій акторський дебют](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/08/zlata-ognevich-potonula-v-micznyh-obijmah-tarasa-czymbalyuka-prosto-na.jpg)
Шанувальники підтримали зіркову холостячку та залишили багато схвальних відгуків. Підписники відкрили для себе іншу сторону виконавиці. Під постом Злати лунали слова підтримки та вдячності.
“Талановита в усьому”, “Вітаю з дебютом! Ви надзвичайно талановита. Світло, яке Ви випромінюєте надихає, бадьорить. Бажаю нових творчих звершень!”, “Чарівний виступ”, “Вистава неймовірна! Дякую Вам за прекрасний вечір” – написали шанувальники в коментарях.
Підсумувала співачка свій пост мотиваційною промовою. Злата закликала всіх людей не зупинятися на досягнутому, йти вперед та отримувати від життя максимум.