29-річна Катерина Репяхова поділилася дивною звичкою чоловіка Віктора Павліка – в спеку рятує мокрий рушничок

До шлюбу зі знаменитим українським співаком Віктором Павліком, Катерина Репяхова вела справи артиста та займалася організацією його концертної діяльності, утім, зараз вона сама успішна бізнесвумен та блогерка.

У 2020 році створився ще один союз відомого співака Віктора Павліка з його концертною директоркою Катериною Репяховою. Жінка підкорила українську аудиторію своєю щирістю у власному блозі соціальної мережі Instagram, адже часто висвітлює буденне життя подружжя, розвиток сина Михайла, якого народила у 2021 році та навіть власні зміни після пластичних операцій.

Втім, не таке вже і безхмарне медійне життя знаменитого подружжя. Після скандалу з перепусткою, яку Катерина Репяхова показала у своєму блозі, як подарунок від чоловіка, вона ще довго була обговорюваною в інформаційному просторі, а спеціальний документ, який дозволяв артисту в комендантську годину повертатися додому було вилучено.

Катерина Репяхова та Віктор Павлік

Однак приємних моментів набагато більше ніж скандалів та інтриг. Так, нещодавно Катерина Репяхова оприлюднила відео обіймів з чоловіком Віктором Павліком, який збирався поїхати у відрядження на один день, а ще після великої спеки за вікном, жартома поділився, як від неї рятуватися:

“Дуже жарко, надворі 40, тільки що виходив, то можна впасти. Така жара, вбиває наповал, тому, люди, бережіть себе та обтирайтеся мокрим рушничком, будьте здорові”.

Катерина Репяхова поділилася дивною звичкою чоловіка Віктора Павліка

Підписники Катерини Репяхової розуміють жарти її знаменитого чоловіка, тому теж посміялися з відео пари та порад від співака. Сама 29-річна блогерка зазначила, що в цьому і є весь Віктор Павлік, якого багато українців і вона сама полюбили.

Нагадаємо, що Катерина Репяхова після трьох місяців обстеження 2-річного сина Михайла, чому саме хлопчик не говорить, лікарі дійшли висновків, що в медикаментозному лікуванні наразі потреби немає, тому варто приділити увагу заняттям з педагогами зі спеціальними розвивальними вправами.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.

“Когось підбішувала”: травесті-діва Монро закінчила перший курс навчання і розповіла, який у неї буде диплом

Іноді нам доводиться зупинитися на шляху до мрії. Але лише для того, щоб незабаром на нього повернутися та рухатися ще завзятіше. Паузу також необхідно було взяти Невгамовній Монро.