“Ми вже виросли з цих штанців”: Позитив розповів, чому розпався популярний дует “Время и стекло”

Гурт "Время и стекло" розпався на вершині своєї популярності. Позитив розповів про причини такого рішення та поділився чим займається зараз.

Популярний гурт “Время и стекло” став першим проєктом продюсерського цента Mozgi Entertainment. Їх хіти займали перші сходинки музичних чартів та підкорювали шанувальників шаленою енергетикою. За час свого існування дует назбирав цілу армію фанатів, які біли шоковані рішенням артистів припинити свою співпрацю.

Позитив розповів, чому розпався гурт "Время и стекло"
Позитив розповів, чому розпався гурт “Время и стекло”

Алексій Завгородній (Позитив) розповів на YouTube каналі “Телеканал ДОМ” про деталі цієї історії. Артист повідомив, розмови про завершення співпраці були. Дует розумів, що вони не завжди будуть виступати під назвою та “Время и стекло”. Співаки знали, настане час коли вони захочуть рухатись далі.

“Ми, як артисти, як особистості, будемо рости далі. Захочемо робили щось нове, щось для себе цікаве. І тому це (дует), як трамплінчик для нас був” – розповів артист.

Позитив розповів, чому розпався гурт "Время и стекло"
Позитив розповів, чому розпався гурт “Время и стекло”

Позитив зізнається, він ще не хотів виступати сольно. Артист відчував, гурт ще має потенціал, були замовлення на пісні в їх стилі. Але Надя Дорофєєва вирішила, що хоче йти далі. Дует домовився піти гучно. На останок “Время и стекло” зібрав палац спорту з феєричним шоу “Віслово”.

Позитив розповів, чому розпався гурт "Время и стекло"
Позитив розповів, чому розпався гурт “Время и стекло”

Наразі і Надя Дорофєєва, і Позитив мають успішну сольну кар’єру. Олексій зізнається, зараз йому хочеться більше сольних пісень, тому наразі співак бере паузу у колабораціях з іншими артистам.

“Дійсно, хтось із відомих артистів може подзвонити і запропонувати зробити пісню, але я кажу ні, досить. Я зараз про себе, я зараз про свою індивідуальність, про своє самовираження. Хочеться більше свого матеріалу, не дуетного, не тріо” – пояснює Позитив.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.