Пішла від Потапа після 6 років разом: зірці довелося відпустити близьку йому жінку – “У нас була крута сімʼя”

У житті знаменитого українського продюсера Потапа сталися відчутні зміни, і здебільшого вони стосуються саме його кар'єри та місця в шоу-бізнесі.

Незадовго до початку повномасштабної війни в Україні Потап вивіз свою родину за кордон. Власне, і сам зірка знаходився в евакуації доволі довго. І поки інші артисти поступово поверталися в Київ, продюсер не поспішав з цим. Згодом стало відомо, що вони з колишньою дружиною Іриною Горовою більше не партнери і повністю розривають співпрацю.

Мішель Андраде зізналася, як Потап відреагував на її рішення піти від нього

Мішель Андраде розповіла про завершення співпраці з Потапом
Мішель Андраде зізналася, як Потап відреагував на її рішення піти від нього

А ці надважливій новині передувала не менш гучна подія: підопічні продюсера Мішель Андраде та Позитив прийняли рішення розірвати контракт з ним. І лише нещодавно болівійська красуня розповіла про те, що штовхнуло її на такий крок, і як саме продюсер відреагував на вчинок співачки, адже її розвитком та просуванням він займався впродовж 6 років.

Чарівна Мішель Андраде
Мішель Андраде зізналася, як Потап відреагував на її рішення піти від нього. Кадр з першого кліпу Мішель

“Спочатку все було класно, все було норм, у нас була крута родина… Реально був такий момент коли ми дуже круто спілкувалися, був симбіоз: Іра більш жорстка, а Потап – мій творчий друг”

Втім, найкращі часи пройшли, і Мішель почала відчувати, що їй дуже тісно, і вона хоче творити. Продюсери стримували її в багатьох питаннях, через що вона відчувала себе дитиною у робочих стосунках. Коли їй вдалося вийти із компанії вона спробувала зробити те, що так хотіла і позицію продюсерів побачила з іншої сторони.

За словами співачки, Ірина Горова відреагувала доволі спокійно і відділяє особисте та бізнес, а натомість Олексій сприйняв ситуацію абсолютно інакше.

“З Потапом інша історія, він творча людина… Мені здається, що він образився на мене, тому що він вклав своє серце і свої гроші…  Мені здається, що він досі тримає якусь образу всередині”, – розповіла Андраде.

Нагадуємо, нещодавно Потап дав ексклюзивне інтерв’ю, в ході якого заявив, що являється тримачем акцій компанії Ірини Горової. Продюсерка одразу відреагувала на дану заяву і спростувала слова артиста.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.