Катерина Репяхова покидає чоловіка Віктора Павліка та забирає з собою сина: вже повідомила про все публічно

Катерина Репяхова – знаменита українська блогерка та дружина відомого співака Віктора Павліка, особисте життя якого неабияк хвилювало публіку протягом багатьох років.

За спиною в музичного виконавця Віктора Павліка три невдалих шлюби з різними жінками, які подарували йому троє спадкоємців. Катерина Репяхова вела концертні справи знаменитого артиста та не підозрювала, що в майбутньому стане його четвертою дружиною та народить четверту дитину чоловіку.

Все своє життя Репяхова була фанаткою співака Віктора Павліка, відвідувала його концерти, дарувала квіти після закінчення виступів. Втім, доленосна зустріч спіткала їх в місті Миколаїв, коли майбутні закохані опинилися сусідами в одному з місцевих готелів, де Катерина поселилася, аби мати змогу сходити на ще одне співоче дійсно Віктора.

Катерина Репяхова та Віктор Павлік

Українська публіка досить довго засуджувала розвиток стосунків Віктора Павліка з молодшою за нього жінкою на 29 років, проте згодом більшість підтримали парочку та почали слідкувати за їхнім життям в блозі Катерини Репяхової в соціальній мережі Instagram.

Так, нещодавно бізнесвумен Катерина Репяхова в щасливому піднесеному настрої повідомила публіці про подорож, яка чекає на неї з 2-річним сином Михайлом, однак, про Віктора Павліка молода дружина не обмовилася і словом, тому, імовірніше за все, відпочинок пройде без нього.

На жовтень 29-річна матуся з сином планує поїхати на море, а в серпні на 3 тижні вони збираються відвідати колоритний Трускавець.

Катерина Репяхова покидає чоловіка Віктора Павліка та забирає з собою сина

Нагадаємо, що Катерина Репяхова нарешті повідомила публіці результати обстеження 2-річного сина Михайла, чому саме хлопчик не говорить. Жінка видихнула з полегшенням, адже лікарі запевнили, що потреби в медикаментозному лікуванні немає, а зараз варто приділити увагу педагогічному розвитку.

Схожі статті

Стосунки в прямому ефірі: ведучі “Сніданку з 1+1” Шовкопляс і Гордєєв стали найкрасивішою парою телеекранів

Шовкопляс і Гордєєв регулярно діляться спільними фотографіями, на яких вони щасливі та задоволені. Вони гармонійно поєднуються в кадрі. Тому не дивно, що багатьом їхня пара видається ідеальною.