Він говорив про кохання та стосунки, а вона хотіла іншого: що насправді було між Пономарьовим та Яремчук?

Ще 7 років тому аудиторія підозрювала Олександра Пономарьова та Марію Яремчук у таємному романі. Втім, ця історія завершилася швидко, і не задовільнила фанатів артистів.

Дуетна пісня Олександра Пономарьова та Марії Яремчук принесла їм не тільки багато уваги та визнання, але й чималий піар. Так, після презентації композиції аудиторія запідозрила зірок у романі. Здавалося, ці двоє неймовірно пасують одне одному.

На сцені вони виглядали просто неймовірно, а коли зірки трималися за руки, взагалі не залишалося жодних сумнівів стосовно реальності їхніх почуттів одне до одного. Втім, в житті все було зовсім інакше.

Що насправді було між Олександром Пономарьовим та Марією Яремчук

Що насправді було між Пономарьовим та Яремчук

Одного дня у Олександра Пономарьова журналісти поцікавилися щодо його стосунків з партнеркою по сцені. На що він відповів, що в них роман. Почувши про це, Марія Яремчук не стримала емоцій, і показала своє роздратування прямо на камеру. Звісно, це сталося вже абсолютно на іншому заході: Марія Назарівна заявила, що це неправда і не перебуває в стосунках з колегою.

Роман Марії Яремчук і Олександра Пономарьова
Що насправді було між Пономарьовим та Яремчук

Вийти з гордо піднятою головою з цієї ситуації Олександру не вдалося. Вже в наступному коментарі він заявив, що це був першоквітневий жарт, і нібито він був дуже вдалим, адже аудиторія повірила у сказане. Примітно, що глядачі відреагували на це по-різному, і більшість просто не повірила у те, що це був гумор. Склалася неоднозначна та двояка ситуація: аудиторія поділилася на два табори, один з яких повірив Марії, а інший Олександру.

Вочевидь вже тоді Марія Назарівна активно роздумувала над тим, аби завершити свою кар’єру. Незабаром вона повідомила про те, що назавжди йде зі сцени, а офіційною причиною стала фобія виступів перед публікою. Шанувальники не могли повірити своїм вухам, адже Яремчук так часто з’являлася перед ними саме на великих концертах та заходах.

Примітно, що Олександр Пономарьов — один з небагатьох, хто досі слідкує за Марією, а також коментує її публікації на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Таку активність до неї не проявляє жодна з зірок в українському шоу-бізнесі.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?