Джамала вразила зовнішністю в юності: коротка зачіска під хлопчика та форма школярки – “Підстригла себе сама”

Відома українська співачка Джамала ексклюзивно для користувачів соціальної мережі Instagram показала своє архівне фото зі шкільних років та вразила своїм зовнішнім виглядом.

По-справжньому закохати в себе українську аудиторію слухачів знаменита музична виконавиця змогла після такої важливо перемоги України на пісенному конкурсі “Євробачення” у 2016 році.

Відомо, що українська співачка Джамала кримськотатарсько-вірменського походження, яка народилася під повним ім’ям – Сусана Алімівна Джамаладінова. Втім, згодом взяла короткий сценічний псевдонім від справжнього імені.

Джамала виправдовує свох оцінки на танцях
Джамала вразила зовнішністю в юності

Так, у новому дописі соціальної мережі Instagram знаменитість вперше показала, який вигляд мала у свої шкільні роки, адже бачимо помітну трансформацію в зовнішності зірки за всі роки.

Українська співачка згадала, що їй дуже хотілося змінити зачіску, тому вона наважилася сама себе підстригти. Своїми словами виконавиця намагалася донести публіці, коли ви прагнете змін, то важливо почати з себе. Не подобається довге волосся – можна підстригтись. Не хочете бути так званим “жовтенятком” в суспільстві не будьте ним:

“Мені дуже хотілося змінити зачіску, тому я взяла і підстригла себе сама. Тож, якщо ти хочеш змін, почни з себе! Не хочеш довге волосся – підстрижись. Не хочеш бути “жовтенятком” – не будь”.

Також Джамала розповіла, що бере участь флешмобі, який організовується задля повернення дітей до школи та навчання, адже багато шкіл було зруйновано російської федерацією, а в інших ніде немає нормального укриття.

Таким є ліцей у місті Миколаїв, де можуть вчитися 3 000 дітей, втім, якщо не будувати безпечне укриття, такої змоги школярі не матимуть. Користувачів соціальної мережі Джамала повідомила, що українська правда разом із SavED оголосили збір коштів на облаштування укриття, тому хочуть зібрати необхідну суму до початку цього навчального року та подарувати дітям можливість здобувати знання в безпечних умовах. Залучила своїх прихильників та всіх небайдужих громадян долучитися до цього збору, залишивши посилання в сторіз.

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.