“Все дуже змінилося”: Дорофєєва у шлюбі з Кацуріним поділилася своїми враженнями – вже хоче повернути Дантеса?

Українська артистка Надя Дорофєєва стала одним з тренерів нового сезону "Голос країни", знімання якого проходять у Варшаві. Ексклюзивно поділилася своїми відчуттями та кого хоче бачити у своїй команді.

Надю Дорофєєву ще досі активно обговорює публіка після розлучення з виконавцем пісень Володимиром Дантесом у 2022 році та вважають, що новий шлюб з ресторатором Мішею Кацуріним протримається недовго.

Так, в липні парочка наважилася розкрити таємницю свого нового статусу, адже місяць вони приховували від прихильників своє весілля. Кадри з таємної церемонії з’явилися на сторінках Міші та Наді в соціальній мережі Instagram.

Надя Дорофєєва зізналася, ще під час зустрічань вони з коханим точно знали, що одружаться. Пропозицію Міша Кацурін співачці вирішив зробити прямо під час руху скутера, на що артистка погодилася без вагань.

Надя Дорофєєва та Міша Кацурін

Володимир Дантес розповів, що на весіллі у молодят не був, образ на колишню не тримає й намагається робити щасливою нову кохану Дашу Кацуріну та її двох дітей, які мотивують його працювати ще більше.

Відомо, що в Польщі стартували знімання оновленого сезону “Голос країни”. Тепер українська культура та співочий талант нашої нації буде звучати й за межами України. Знаменита співачка Надя Дорофєєва вже була тренером проєкту в 11 сезоні та привела свого учасника Сергія Лазановського до перемоги.

Музична виконавиця вирішила відверто поділитися своїми відчуттями та розповісти, кого саме хоче бачити у своїй команді. Так, зізналася, що наразі часи змінилися, тому тепер вона намагається вслуховуватися в тембр голосу та потенціал людини й тільки тоді розвертати своє крісло.

Наді Дорофєєвій важливо, щоб перед нею стояла велика душа, людина, яка своєю піснею знає, що хоче сказати зі сцени, адже зараз люди слухають не просто пісні, їм важливі сенси.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?