Олег Винник наживає ворогів у шоу-бізнесі: хто із зірок вже засудив співака – Горбунов, Астаф’єва та інші

Після початку повномасштабної війни в Україні частина вітчизняних зірок одразу ж покинула її територію та евакуювалася за кордон. Як з'ясувалося пізніше, серед них був Олег Винник.

На появу Олега Винника після початку повномасштабної війни в Україні шанувальники чекали доволі довго. Фанати до останнього вірили, що зірка прийде до тями та складе компанію своїм колегам у благодійних турах та різноманітних заходах. Однак, чоловік продовжував жити в Німеччині і лише через декілька місяців через адвокатів повідомив аудиторії про те, що хворіє. До даної заяви українці поставилися по-різному, але рівень довіри до артиста значно впав.

Примітно, що і зірки почали активно коментувати поведінку виконавця. І деякі з них не пошкодували критики.

Юрій Горбунов

Юрій Горбунов показав, який дощ його застав
Олег Винник наживає ворогів у шоу-бізнесі

Юрій Горбунов намагався уникати жорстких висловлювань і доволі розмито пояснив, як ставиться до вчинку зіркового колеги. Втім, телеведучий все одно дав зрозуміти, що не схвалює позицію артиста і сам би так не вчинив.

“Ну не можна зникати. Я не знаю, де він. Я пробував. Хто казав то там, то там, а Олег трубку не бере. Сто разів ти дзвонити не будеш. Просто мені здається, якось треба інакше”, – прокоментував Юрій Горбунов.

Даша Астаф’єва

Холостячка Даша Астаф'єва
Олег Винник наживає ворогів у шоу-бізнесі

Даша Астаф’єва натомість співака не пошкодувала, і відкрито поглузувала над ним. Так, у своєму коментарі співачка розповіла про те, який це неймовірний дар — мати велику аудиторію. Після вона згадала Олега Винника, який через півтора року своєї втечі до закордону з’явився на екрані не підстриженим та не голеним.

Валерій Харчишин

Валерій Харчишин з сумом розповів, що його сина забрали на службу
Олег Винник наживає ворогів у шоу-бізнесі

Валерій Харчишин спочатку доволі гостро відреагував на втечу свого колеги, але після того, як дізнався, скільки грошей він витратив на допомогу військовим, попросив передати йому свої вибачення за сказане.

Євген Клопотенко

Де навчався Євген Клопотенко
Олег Винник наживає ворогів у шоу-бізнесі

Тим часом Євгена Клопотенка підкупити автомобілями для з ЗСУ неможливо. Буквально нещодавно кулінар прокоментував своє ставлення до зірки і зізнався, що Олег Винник його дратує.

Kozak System

Найбільш гострими висловлюваннями на рахунок поведінки Олега Винника може похизуватися фронтмен гурту Kozak System. Минулого року чоловік доволі гостро відреагував на почуте і не приховував свого гніву. Зокрема прозвучала думка, що Винник не зможе повернутися на батьківщину так само улюбленим та шановним артистом.

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.

“Я нікому не платила”: Ірина Пруднікова із “МастерШеф-13” розповіла, чому не має власного ресторану

Взяти участь у "МастерШеф" мріють мільйони українців. Але дехто навіть після купи спроб не може здійснити мрію. Ірина Пруднікова розповіла про те, кому їй довелося дати грошей, щоб опинитися на шоу.