Як виглядає перша дружина Нікіти Добриніна? Проміняв жінку на Квіткову, яка виглядає наче її сестра

Знаменитий український телеведучий Нікіта Добринін має за плечима вже два невдалих шлюби. Обидва він побудував разом з прекрасними білявками.

Півроку тому стало відомо, що знаменитий український телеведучий Нікіта Добринін вирішив розлучитися з другою дружиною Дашою Квітковою.

За народженням кохання між цими двома спостерігала вся країна. Вона зародилася під час зйомок романтичного реаліті-шоу “Холостяк”. Даша та Нікіта — єдині учасники даного проєкту, яким вдалося перенести свої почуття у реальне життя та перетворити їх на міцну сім’ю. Не так давно у молодих людей народився спільний син Лев, а тому шанувальники зовсім не очікували почути раптову новину про розрив стосунків.

Нікіта Добринін показав, як виглядає його перша дружина

Реальну причину такого рішення вони не розповіли, підкресливши, що місця подружнім зрадам або іншим неприємним речам в їхньому союзі не було.

Але варто відмітити, що у випадку Даші це був перший досвід подружнього життя, тоді як в Нікіти це вже друге розлучення. Раніше Добринін був одружений на своїй колезі.

Нікіта Добринін показав, як виглядає його перша дружина

У 24 роки Нікіта побрався з ведучою Євгенією Головіною. Програмі “ЖВЛ” Добринін розповів, чому розпався його шлюб із Євгенією, який тривав 4 роки. На його думку, причиною їхнього розлучення з Головіною був його вік.

“Я був дитиною. І для якихось моментів сімейного життя я був ще не готовий. І, мабуть, варто було через це пройти”, – вважає Микита.

Микиті Добриніну повідомили, що він стане татом
Нікіта Добринін показав, як виглядає його перша дружина

А вже через 3 роки після розставання він знайшов своє щастя в особі Даші. До цих стосунків він підійшов абсолютно інакше, але як це часто буває, це не врятувало так само і цю історію кохання. Хоча екс-подружжя запевняло, що будуть розставатися мирно і підтримувати зв’язок заради спільного сина, на даний момент відомо, що вони судяться через поділ майна.

Маєток пара продає, як і елітний чотириколесний подарунок, який колись Квіткова отримала від свого коханого. Син поки що залишається з зірковою матір’ю, але як далі будуть розвиватися події підкаже лише час. Цілком імовірно, що на Добриніна чекає і третій шлюб.

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.

“Я нікому не платила”: Ірина Пруднікова із “МастерШеф-13” розповіла, чому не має власного ресторану

Взяти участь у "МастерШеф" мріють мільйони українців. Але дехто навіть після купи спроб не може здійснити мрію. Ірина Пруднікова розповіла про те, кому їй довелося дати грошей, щоб опинитися на шоу.