Зіркові ловеласи-зрадники: Мірзоян, Павлік, Остапчук – чоловіки, що покинули родину заради нового захоплення

Зради серед зірок завжди привертали увагу глядачів та шанувальників. Вони стають об'єктом розмов у ЗМІ та соціальних мережах, іноді навіть перетворюються на великі скандали.

Арсен Мірзоян

Співак Арсен Мірзоян до шлюбу з дочкою Ніни Матвієнко, Тонею, мав іншу родину. До того, як Арсен став відомим, він жив у Запоріжжі, працював на заводі та був зразковим сім’янином. Перша дружина Мірзояна, Анна, народила співакові двох дітей.

Змінилося життя співака після участі в шоу “Голос країни”, де виконавець познайомився з Антоніною Матвієнко. Спочатку між ними зав’язалася дружба, яка потім переросла в кохання.

Арсен Мірзоян покинув родину заради нового кохання
Арсен Мірзоян покинув родину заради нового кохання

У 2013 році Арсен подав на розлучення. Спочатку закохані зберігали в таємниці свої стосунки. А коли шанувальники запідозрили їх у відносинах, Матвієнко охрестили розлучницею, а Мірзояна – зрадником.

Віктор Павлік

Відомий співак Віктор Павлік має бурхливе особисте життя. 57-річний артист одружений вчетверте. З першою дружиною Віктор побрався ще у 19 років, і Лідія народила йому сина. Другою обраницею Павліка стала Світлана. Подейкують, що їх роман почався задовго до оприлюднення відносин, ще до народження першого сина співака. Найдовший шлюб співак мав з третьою дружиною – Ларисою. Вони познайомилися в філармонії, коли жінка виступала в ансамблі.

Віктор Павлік, покинув родину заради нового кохання
Віктор Павлік, покинув родину заради нового кохання

Зустрічатися з четвертою дружиною Віктор почав ще під час відносин з Ларисою. Новим коханням співака стала його концертна директриса, Катерина, яка є молодшою за чоловіка на 28 років. Жінка не вважає себе розлучницею, адже підтримувала артиста в скрутну мить та буквально врятувала Віктора від алкогольної залежності.

Володимир Остапчук

38-річний ведучий вже встиг двічі розлучитися. Олена Войченко стала першою дружиною скандального ведучого та народила йому двох дітей. Користувачі мережі припускали, що розлучилася пара через роботу Остапчука, але Олена зізналася, що просто не змогла більше терпіти численні зради чоловіка. В процесі розлучення з нею Володимир закрутив роман з Христиною Горняк. А вже через декілька місяців після розлучення, у 2020 році, покликав її заміж.

Остапчук покинув родину заради нового кохання
Остапчук покинув родину заради нового кохання

Проте нове кохання прожило не довго. Христина не впіймала чоловіка на зраді, але наразі він вже має нову пасію. Обраницею Володимира стала Катерина Полтавська, молодша за нього на 15 років. Нині пара публікує багато спільних фото та насолоджується життям.

Схожі статті

Стосунки в прямому ефірі: ведучі “Сніданку з 1+1” Шовкопляс і Гордєєв стали найкрасивішою парою телеекранів

Шовкопляс і Гордєєв регулярно діляться спільними фотографіями, на яких вони щасливі та задоволені. Вони гармонійно поєднуються в кадрі. Тому не дивно, що багатьом їхня пара видається ідеальною.