Успішний успіх Каті Полтавської: вийшла заміж за Остапчука, стала продюсером і переїжджає у заміський маєток

Ще не так давно Катя Полтавська була доволі новою постаттю для української аудиторії, але молода жінка активно займає лідерські позиції. Як так сталося?

Коли поповзли чутки про роман Володимира Остапчука та Каті Полтавської про дівчину було відомо не так багато. Красуня допомогла телеведучому з проблемами в області SMM і здавалося на цьому усе могло закінчитися. Втім, вона одразу ж продемонструвала своє відмінне почуття гумору, чим імовірно зачепила шоумена.

Вже незабаром в мережі з’явилася інформація, що він має роман з молодою журналісткою, яка молодша від нього на 16 років. Доказами послужили численні кадри, на яких Катя та Володимир засвітили однаковий інтер’єр та місця, в яких вони перебували. Не важко було здогадатися, що вони проводять багато часу разом. Як раптом взагалі з’явилася новина про їхнє одруження.

Історія успіху Каті Полтавської

Остапчук розповів про майбутні плани з дружиною Полтавською
Історія успіху Каті Полтавської

Володимир Остапчук не втомлюється розповідати про те, що він у своєї дівчини перший чоловік і навіть перший поцілунок. Згодом Полтавська підтвердила, що дійсно вийшла заміж за шоумена, відповівши на питання про весілля.

Акаунт Каті активно набирає популярність і нарощує аудиторію з кожним днем. А з контенту складається враження, що закохані не розстаються ні на хвилину. Так само відкрилися двері у численні подорожі, які зазвичай оплачуються замовниками торжеств, на яких працює Володимир, і в шоу-бізнес, в який Полтавська вливається із завидною швидкістю.

Так, півроку тому подружжя запустило проєкт, продюсером якого є саме Полтавська. Закадровий голос, який чутно у програмі “Мекнув — питайте” належить саме їй, вона ж і продюсує шоу.

Катерина Полтавська
Історія успіху Каті Полтавської

І здається, що на черзі розкішний будинок, за який на даний момент бореться колишня дружина Володимира Остапчука Христина Горняк. Молоді люди вже неодноразово приїжджали до маєтку і говорили про те, що будуть наводити там порядки.

Нотаріус Тимчасом публічно заявили, що буде вимушена звертатися до адвокатів, адже розраховує наполовину нерухомості. Іронічно, що раніше Христина запевняла, нібито довіряє телеведучому і ніякого шлюбного контракту не буде. Після розлучення вона привселюдно визнала, що помилялися і закликала жінок бути обережними.

Схожі статті