Пішла в себе та дякує за підтримку: Христина Горняк поділилася, як живеться без колишнього чоловіка Остапчука

Колишня дружина телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк стала знаменитою в медійному світі після шлюбу з шоуменом, з яким розлучилася без пояснень публіці.

Нотаріус Христина Горняк на питання від користувачів соціальних мереж про причину розпаду союзу з Володимиром Остапчуком знову пасе задніх та не надає конкретної відповіді, мовляв, пройшло багато часу, а всіх досі цікавить ця тема.

Однак розлучення виявилося спочатку тихим, яке згодом принесло свої гучні наслідки після тривалого мовчання. Колишні мають спільну нерухомість в котеджному містечку Золоче Прованс, втім, до цього часу не поділили будинок, який є у спільній власності.

Остапчук розійшовся з Христиною Горняк
Христина Горняк та Володимир Остапчук

Найцікавіше те, що Володимир Остапчук не йде на перемовини з другою колишньою дружиною Христиною Горняк, будує ремонти в маєтку та хоче жити в ньому з молодою дружиною, 23-річною Катериною Полтавською, про стосунки яких стало відомо ще минулого року.

Наразі юристка зізналася, що це питання вона намагалася вирішити мирним шляхом та не залучати до цього сімейних адвокатів, однак бачить, що без цього вже не обійтися.

Так, днями колишня дружина знаменитого телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк подякувала підписникам Instagram за підтримку та розповіла, чим займалася, коли зникала з соціальних мереж:

“Дякую, що кожного разу моя відсутність тут помічається вами! Дякую, що кожного разу отримую повідомлення з хвилюваннями та підтримкою. Що я робила?! Трішки працювала, трішки прибирала, смачно їла, висипалася, гуляла містом, їздила на Дунай, плакала на психологічній сесії”.

Додала, що робила все те, що їй було необхідно у цю мить, адже у кожного з нас бувають випадки, коли прагнемо побути на самоті або відпочити від всіх соціальних мереж та новин.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.

“Когось підбішувала”: травесті-діва Монро закінчила перший курс навчання і розповіла, який у неї буде диплом

Іноді нам доводиться зупинитися на шляху до мрії. Але лише для того, щоб незабаром на нього повернутися та рухатися ще завзятіше. Паузу також необхідно було взяти Невгамовній Монро.