Спочатку переслідувач, а тепер неврівноважений сусід: Огнєвіч поділилася, які чоловіки трапяються їй на шляху

Українська виконавиця пісень Злата Огнєвіч відверто поділилася про неврівноваженого сусіда, який знецінює роботу артистки в допомозі Збройним силам України та висловив своє невдоволення.

Відома українська співачка Злата Огнєвіч після грандіозної участі в романтичному проєкті “Холостячка-2” так і не знайшла своє щастя, однак життя їй підкидає нові неприємності з чоловіками.

Так, медійність зізналася, що після того, як написала заяву на переслідувача, на ім’я Роман на цьому історія не закінчилася. Чоловік прийшов до кафе, де артистка відпочивала, знайшовши її, за відміткою геолокації в сторіз. Виконавиця пісень встигла зняти обличчя переслідувача та показати його на публіку.

У Злати Огнєвіч знову розбите серце
Огнєвіч поділилася, які чоловіки трапяються їй на шляху

Холостячка знову не на жарт злякалася, тому звернулася до Романа, аби той відвідав відділок поліції, в якому йому вже судилося бути після першої заяви Огнєвіч. Додала, що вона не вважає це простим збігом обставин, і не вірить, що серед сотень закладів столиці Роман обрав саме той, в якому вона відпочивала.

Нещодавно знаменита музична виконавиця, крім переслідувача, на ім’я Роман пережила ще одне неприємне спілкування зі своїм неврівноваженим сусідом. Зі слів сусіда, виявилося, що Злата занадто “голосно” ходить по своїй квартирі після 22:00.

Щобільше, потім він почав хвалитися медаллю за благодійність та знецінив збір артистки в її соціальній мережі Instagram на Протасів Яр. Розповіла, що тоді спільними зусиллями було зібрано 400 000 гривень, тому вважає це суттєвою допомогою, яку знецінювати не варто. Додала, що вона публічна людина і єдиний спосіб, аби зібрати гроші – це розголос. Так, Златі Огнєвіч не дають за це медалі, утім, вона і не чекає:

Огнєвіч поділилася, які чоловіки трапяються їй на шляху

“Я, виявляється, голосно ходжу по квартирі після 22:00. А сьогодні взагалі показав мені свою медаль за благодійність і сказав, що мій збір на Протасів Яр нічого не вартий. Тобто, він знецінив усі ваші внески, усю вашу активність, розумієте??? Ми зібрали 400 000 грн. На мою думку, це – суттєва допомога”.

Схожі статті