“Був, але пройшов”: Марина Боржемська вперше розповіла, чи були нові стосунки після розлучення з Узелковим

Українська фітнес-тренерка Марина Боржемська болісно пережила розлучення з колишнім чоловіком, боксером В'ячеславом Узелковим, однак всі душевні рани з часом проходять, коли зустрічаєш нове кохання.

У новому інтерв’ю спеціально для Маші Єфросиніної та її глядачів, Марина Боржемська розповіла, що не спілкується з колишнім чоловіком В’ячеславом Узелковим, який є батьком її двох дітей – 14-річного Роберта та 11-річної Олівії.

Про розлучення зіркової пари преса та публіка дізналися у 2018 році, які прожили разом 22 роки. Марина не хотіла обговорювати тему колишнього чоловіка. Наголосила, що його не буде і не було в їхньому житті, однак подякувала йому за чудових дітей та додала, що свою родину вона наразі утримує сама.

Марина Боржемська та В’ячеслав Узелков

Українська тренерка зізналася, що діти хочуть, аби вона була щасливою та зустріла нового чоловіка, який, окрім любові, буде її поважати.

Інтерв’юерка та громадська діячка Маща Єфросиніна прокоментувала інформацію, що ширилася на просторах Мережі про нового чоловіка Марини, тому вирішила поцікавитися, хто цей таємничий, що зміг зачепити жінку. Утім, фітнес-тренерка розповіла, що цей чоловік був у її житті, але пройшов, тому зараз її серце вільне. На питання від Маші, чи була Марина з ним в стосунках, героїня інтерв’ю відповіла, що не може вважати це стосунками:

“Був, але пройшов. Я не можу вважати, що я була в стосунках. Просто з’явився чоловік певний час, саме під час війни. Ми познайомилися на вулиці, і я тобі хочу сказати, що Олівія підбігла в той час і сказала: “Мам, ну давай телефон, ти підеш на каву і це не обговорюється”. Тобто, вона на це підштовхнула”.

Знову підкреслила, що Олівія підштовхнула її на знайомство з загадковим чоловіком, адже діти дуже хочуть, аби мама знайшла своє жіноче щастя, а ревнощів з їхньої сторони ніколи не було та не буде.

Схожі статті