Відреклася остаточно: зрадниця Лорак “продалася” росії та стала новим журі вокального шоу – вже все зрозуміло

Російська співачка Ані Лорак усіма своїми діями натякає, що остаточно відреклася від України, додому не збирається та буде працювати на країну, яка нищить її міста та народ.

Один з російських телеканалів на офіційному сайті повідомив, що виконавиця пісень Ані Лорак бере участь в зніманнях нового сезону дитячого вокального проєкту.

Так, стало відомо, що мовчунка Лорак стане новим членом журні дитячого шоу талантів “Ти супер” разом з російськими колегами, а саме співачкою Люсею Чеботіною, колишнім українцем, що народився в Кіровоградській області та зрадив Україну, композитором Ігорем Крутим та актором Олексієм Воробйовим.

Мовчунка Лорак написала лист розкаяння
Лорак продалася росії та стала новим журі вокального шоу

Цікаво, але зрадниця Ані Лорак, схоже, такій пропозиції від російського телебачення зраділа, адже з великою радістю та із задоволенням розповіла про свої відчуття, досвід у наставництві в інших проєктах та вихвалилася своїми здобутками, бувши конкурсанткою.

Розповіла, що вона брала участь в проєкті “Ранкова зірка”, тому прекрасно знає, що це таке стояти на сцені, і на що звертають увагу, коли сидять члени журі, тому пообіцяла поділитися всім багажем знань та досвідом. Наголосила, що буде робити знижку на вік, адже із власної участі знає, як хвилювання може вплинути на якісь остаточного виступу, коли на репетиції до цього все звучало ідеально.

Варто зазначити, що публіка російської федерації сама не в захваті від повернення Ані Лорак на телеекрани, адже своєю мовчазною та незрозумілою позицією вона зрадила не тільки свою країну, а й довіру росії, де активно розвивала творчість, забирала російські нагороди та продовжує жити в рф, попри звинувачення у зраді, та заклики схаменутися.

Схожі статті