Мандрівник у шляпі: Влад Яма з США розповів, як змінилося його життя і плани після 24 лютого 2022 року

Український танцівник та хореограф Влад Яма після початку повномасштабного вторгнення отримав сповна негативу від української публіки, адже втік з України до Сполучених Штатів Америки тільки це було можливим.

Майже кожен новий допис в соціальних мережах знаменитості не обходить стороною в обговореннях українців про його виїзд за кордон. Утім, сам Влад Яма зміг змиритися з таким шквалом негативу від публіки, продовжує допомагати Україні на відстані та перший час влаштовував майстер-класи, а вилучені кошти відправляв на потреби українському народу у війні.

Богдан Беспалов розповів, чому Влад Яма втік за кордон
Влад Яма з США розповів, як змінилося його життя і плани після 24 лютого 2022 року

Хореограф в доказ власних благодійних вчинків оприлюднив у своїх Instagram-stories світлину подяки благодійному фонду “Florida for Ukraine”, до складу якого він входить за активну допомогу, підтримку ЗСУ та зміцнення обороноздатності країни.

Так, нещодавно в новому дописі в соціальній мережі Instagram український хореограф Влад Яма висловив свої думки про зміни, які настигли його після початку повномасштабної війни, з того самого ранку 24 лютого. Танцівник відверто поділився своїми думками, зазначивши, що все в його житті зазнало змін:

“Крутив галерею телефона(як своє життя) і вкотре переконався, наскільки все змінилося із 24.02.22. І це не про геолокацію. Настрій, енергія, спілкування, плани, усмішка, погляд…”.

Герой нашого матеріалу вірить, що добро обов’язково має перемогти, а інакше бути не може. Зараз Влад Яма відчуває новий стан, плани, думки. Додав, що прикріплене ним фото з архіву, зроблене 30 січня 2022 року.

В коментарях під оприлюдненими думками хореографа, користувачі соціальних мереж далі продовжували висловлювати своє незадоволення. Одні вважають, що його слова виглядають певним способом виправдання себе, інші намагаються зрозуміти, чому підписані на цього “мандрівника у шляпі”, а треті запрошують повернутися додому та відвідати міста, що страждають від дій росіян. Однак знайшлися й ті, хто закликав далі допомагати українцям, підтримавши танцівника.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.