Єдина онучка Софії Ротару та її наречений-мільйонер роз’їхалися: дівчина не приховує, що вже покинула США

Єдина онучка Софії Ротару приїхала до Італії та заінтригувала мережу своїм контентом. Чому поряд з дівчиною за усі ці дні не засвітився її наречений Денис?

Єдина онучка легенди української естради Софії Михайлівни Ротару Соня Євдокименко усе своє свідоме життя жила за кордоном. Спочатку дівчина отримувала освіту у Великобританії, а згодом переїхала до Сполучених Штатів Америки, де почала вчитися на дизайнера.

Паралельно красуня працює моделлю, що одразу ж видно з її знімків на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Чого з її контенту не видно — як складаються її стосунки з нареченим Денисом Жадановим.

Нагадуємо, декілька років тому стало відомо про нібито заручини пари, що спочатку спростував батько дівчини Руслан Євдокименко, а пізніше і сама зіркова бабуся.

Єдина онучка Софії Ротару та її наречений-мільйонер роз’їхалися

Софія Євдокименко і Денис Жданов
Єдина онучка Софії Ротару та її наречений-мільйонер роз’їхалися

Тим не менш, обранець у Соні Євдокименко виявився непростий. Чоловік потрапив до списку Forbes, а також зберігає свій статус мільйонера.

Красень нечасто фігурує у публікаціях красуні, але невтомно подорожує з нею світом, а також відвідує найрозкішніші вечірки та ресторани в Нью-Йорку, де вони зараз і проживають.

Днями Соня повідомила про те, що приїхала на відпочинок до Італії в Тоскану. Було-б логічно зробити висновок, що її супроводжує багатій-наречений, але виявилося, що це зовсім не так.

Денис також покинув Сполучені Штати Америки заради поїздки в Іспанію. Цю інформацію доволі просто перевірити, адже компанія “Мета” надає інформацію про місцеположення акаунтів. Саме тому у Дениса та Соні на даний момент немає жодних спільних знімків та stories.

Єдина онучка Софії Ротару та її наречений-мільйонер роз’їхалися

Хоча канікули ще не завершені і є велика імовірність того, що Денис приєднається до своєї коханої пізніше.

До речі, нещодавно Лайма Вайкуле давала ексклюзивне інтерв’ю, в якому прокоментувала ставлення Софії Ротару до війни і також надала інформацію про її евакуацію з Києва. За словами латвійської співачки Софія Михайлівна не тікала за кордон, а знайшла прихисток у Львові. На відміну від голови свого сімейства Руслан Євдокименко та його син Анатолій були спіймані прикордонниками в лютому минулого року при незаконній спробі перебратися до Європи.

Схожі статті