“Машо, а що сталося”: Юрій Горбунов прокоментував скандал з Єфросиніною і вразив заявою

Юрій Горбунов вперше прокоментував свій конфлікт з Машею Єфросиніною та вразив своєю реакцією навіть журналістку. Що говорить про скандал ведучий?

Після того, як в мережі прогримів скандал з Юрієм Горбуновим та його новим фільмом Машу Єфросиніну неодноразово просили прокоментувати цю справу. Однак телеведуча не тільки відмовилася, але і заявила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, що цієї людини для неї більше не існує з 2021 року. Що саме відбулося між колись друзями стало загадкою для всієї України. Як не намагалися фанати дізнатися причину конфлікту, обидва її замовчують.

Юрій Горбунов прокоментував скандал з Машею Єфросиніною

Єфросиніна відмовилася коментувати скандал з Горбуновим
Юрій Горбунов прокоментував скандал з Машею Єфросиніною

Нещодавно Юрій Горбунов дав ексклюзивне інтерв’ю для Аліни Доротюк, в якому журналістка намагалася дізнатися правду про взаємини між екс-друзями. Однак телеведучий не задовільнив її цікавість. Цю відповідальність він намагався неодноразово перекласти на плечі Маші, підкресливши, що має відповідати той, хто взагалі ініціював підняття даної теми.

“Це вона сама вигадала. Як би відчепіться від мене, – ошелешив ремаркою шоумен. – Вирішила скористатися ситуацією. Я б дуже хотів, щоб ви запросили Машу до себе на розмову і запитали: “Машо, а що сталося тоді у 2021-му, коли Юра перестав для вас існувати?”

Ведучий зізнався: не думає, що Маша стратегічно думала, коли оприлюднила даний пост. У той самий час Аліна підкреслила, що Єфросиніна відмовляється давати їй інтерв’ю, а тому шанс дізнатися правду стає мізерним.

“Просто Маша сказала, але вона не подумала, що може бути продовження цієї історії”, – з посмішкою поділився Юрій.

Також чоловік розповів про те, що привітав її з днем народження, але відповіді не отримав. Мовляв, для нього вона продовжила своє існування, і він визнає її заслуги перед Батьківщиною, а також продуктивну та якісну роботу в шоу-бізнесі.

Примітно, що ще півроку тому Маша жодним чином не видавала справжніх стосунків з Юрієм, і навіть розповіла історію, про те як провалилася у нього на дні народженні.

Схожі статті