Сенічкін із “Сніданку з 1+1” вразив публічним зізнанням у почуттях до Людмили Барбір: “Просякла мене скрізь”

Ранкове шоу "Сніданок" час від часу дивує нас незвичайними конкурсами та рубриками. Особливо глядачі полюбляють, коли ведучі починають ще тісніше працювати разом.

Разом Руслан Сенічкін та Людмила Барбір працюють вже 10 років. Нещодавно вони святкували ювілей свого дуету. І варто відмітити, що їх вже називають одним з найуспішніших тандемів в українському шоу-бізнесі за всю його історію.

Тим часом Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс їм лише наступають на пʼяти. Наздогнати та перевершити своїх колег у цьому питанні їм буде неймовірно важко.

Руслан Сенічкін із Сніданку з 1+1 вразив публічним зізнанням у почуттях до Людмили Барбір

Які стосунки між Сенічкіним та Барбір
Руслан Сенічкін із Сніданку з 1+1 вразив публічним зізнанням у почуттях до Людмили Барбір

Цій хімії, яку публіка кожного ранку бачить на екранах обидва певно завдячують не тільки тим, що продюсери змогли дуже вдало підібрати партнерів. Справа в тому, що Руслан і Людмила швидко подружилися, пізнали одне одного і стали спілкуватися також поза екраном. Часто подібна тактика виливається у проблеми: колеги сваряться, конфліктують і робота йде не так, як було задумано. Але для Сенічкіна та Барбір такий сценарій виявився незнайомим.

Нещодавно на честь свого ювілею ведучі взяли участь у конкурсі, в якому давали відповіді на запитання щодо одне одного. Але почався він дуже смішно, адже Руслан раптом почав говорити доволі сокровенні речі партнерці.

“Просякла мене скрізь. Вздовж та поперек!, — заявив Сенічкін, вглядаючись в очі ведучої.

Людмила підняла обробити заявила, що співведучий її шокує.

Нагадуємо, що раніше журналістів неодноразово підозрювали у любовному зв’язку. Однак, як це часто буває здогадки були необґрунтованими, а з часом плітки про кохання між цими двома вщухли. Людмила Барбір давно щаслива у шлюбі та виховує з чоловіком сина. Натомість Руслан Сенічкін досі холостякує і відкрито говорить про те, що не налаштований на шлюб. На плітки щодо роману обидва реагують з гумором, хоча Людмила не припиняє дивуватися подібним новинам.

Натомість про своє особисте життя зірка ніколи нічого не розповідає, а інтерв’ю переважно взагалі не дає.

Схожі статті