Лілія Налчаджиоглу ошелешила Ані Лорак кількістю туфель у своєму гардеробі: нову дружину Мурат кохає більше

Нова дружина Мурата Налчаджиоглу продемонструвала свою колекцію розкішних туфель та не залишила нікого байдужим до свого модного захоплення.

Часто шанувальники зірок стають на одні й ті самі граблі: приймають телевізійну казку за чисту монету, а потім дізнаються неприємну правду про те, як стосунки у цієї самої пари складалися насправді. Яскравим прикладом стали Ані Лорак та Мурат Налчаджиоглу. Зі східної казки вони поступово перейшли в історію зрад, криз та болючого розлучення.

Кароліна залишилася жити у своєму маєтку у Підмосков’ї, а натомість Мурат обрав у якості домівки Київ. Саме там він почав зустрічатися з візажисткою Лілією, яка цього року року стала його дружиною.

Дівчина пройшла через доволі непрості речі, адже аудиторія постійно порівнювала її з Лорак. Але ці часи залишилися позаду після початку повномасштабної війни в Україні, а також декількох реакцій від Мурата, який не добирав слів, коли спілкувався з нахабами.

Лілія Налчаджиоглу ошелешила Ані Лорак кількістю туфель

Мурат Налчаджиоглу показав, як його годують
Лілія Налчаджиоглу ошелешила Ані Лорак кількістю туфель

Ба більше, поступово красуня починає завойовувати народну любов. На її особисту сторінку в соціальній мережі Instagram підписується все більше користувачів, а вона натомість створює лайфстайл-контент.

Наприклад, нещодавно у її мікроблозі з’явилося відео, на якому Лілія показала, як одягається на вихід. Дівчина засвітила свою гардеробну і зокрема розкішну колекцію туфель, які знаходилися на верхній полиці.

Безумовно, взуття у дівчини багато і на будь-який смак. У цьому питанні їй може позаздрити безліч дівчат, які поки що не можуть собі дозволити подібної розкоші.

Нагадуємо, що пара декілька років зустрічалася перед тим, як побратися. Ба більше, сталося навіть розставання. 2021-го Мурату приписували роман з колишньою дружиною Лорак після того, як стало відомо про його негаразди з Реус.

Але після примирення чоловік одразу ж зробив коханій пропозицію руки і серця, яка відбулася на його батьківщині в Туреччині. Судячи з усього, весілля спочатку відклали через війну, але все ж таки вирішили зіграти на початку літа 2023-го.

Схожі статті

Надя Дорофєєва розповіла про весілля з Мішею Кацуріним: двічі розлученим батьком двох маленьких дітей

Відома українська співачка Надя Дорофєєва вперше прокоментувала своє таємне весілля з ресторатором Мішею Кацуріним та зізналась, чи поладнала з дітьми коханого від першого шлюбу.

Чи повернеться колись Дзідзьо і чому він цього не хоче? Плани співака вийшли назовні: “Будуть інші часи”

2 роки тому Михайло Хома повідомив про те, що ставить на паузу сценічну діяльність його персонажа Дзідзьо. Увесь цей час артист виступав під своїм справжнім ім'ям з доволі серйозною програмою.

Куди зник завойовник жіночих сердець Олег Винник: “Я бачив цей сон крайніх 10-15 разів”. Подробиці

Відомий співак Олег Винник вийшов на зв'язок та пояснив причину свого тривалого зникнення: де наразі перебуває артист та чим займається весь цей час?

Їх можна зустріти в супермаркеті: Ектор Хіменес-Браво, Катя Осадча, Оля Полякова та інші зірки “з народу”

Далеко не всі знаменитості продовжують вести звичайний образ життя після того, як отримують свою порцію популярності, і все ж таки деякі з них обирають бути з народом.