“Дуже неприємно”: Горбунов висловився про стосунки з дружиною Осадчою та як сімʼя впоралася з хейтом

Український телеведучий та шоумен Юрій Горбунов після публічного хейту та невдоволень пересічних громадян вперше розповів, що йому та його дружині довелося пережити за цей період.

Так, скандал навколо Юрія Горбунова розгорівся в обговореннях українців, коли шоумен заявив, що збирається знімати новий комедійний проєкт “СМТ Інгулець” за державні кошти, які мали надатися його команді “Прототип Продакшн” за виграш в медійному конкурсі.

Публіка переконувала, що ліпше 33 млн гривень витратити на потреби Збройним силам України, адже українським захисникам наразі точно не до перегляду смішних серіалів. У зв’язку з цим телеведучий отримав масовий хейт, публічні осудження та навіть прокльони в його та адресу його сім’ї.

Юрій Горбунов і Катя Осадча
Горбунов висловився про стосунки з дружиною Осадчою та як сімʼя впоралася з хейтом

Згодом продюсер заявив, що кошти його команда ще не отримала, однак після всіх виловлювань звичайних людей, він почув та прислухався до кожного й не буде брати кошти з держави, тому комедійний серіал вирішив реалізовувати власними силами.

У новому відвертому інтерв’ю спеціально для журналістки Аліни Доротюк Горбунов вперше зізнався, що його дружині та дітям довелося пережити під час масового хейту. Телеведучий розповів, що Катерині в особисті повідомлення надходили такі слова, які промовляти та згадувати зовсім не хочеться. Користувачі мережі не соромилися зачіпати й тему дітей, тому неприємні та болісні висловлення стосувалися не тільки зіркову пару:

“Вона моя дружина і цей хейт перекинувся на неї. Це точно несправедливо, адже те, що їй писали – це жахливі речі. Те, що писали на адресу моїх дітей – навіть не хочеться це переказувати. Серед всього цього було дуже багато ботів, було і багато людей зі своїми профілями”.

Юрій Горбунов з дітьми та жінкою
Юрій Горбунов з дітьми та дружиною

Юрій Горбунов не розуміє, в якому емоційному стані треба перебувати, щоб писати Катерині: “Для чого нам ваші знайдені?”, адже телеведуча вкладає всі свої сили в проєкт “Пошук зниклих”, всю свою енергію та переживання за звичайних громадян. Шоумен згадує, як дружина могла довго сидіти над роботою, проводити відеоконференції, а він в цей час доглядав їхніх дітей.

Схожі статті