Чия коханка Тіна Кароль? Всі чоловіки поп-діви, яка дарувала поцілунки Дану Балану, а з Дімою Жуком танцювала

Особисте життя української співачки Тіни Кароль завжди було оповите таємницею. Зірка, яка 9 років тому втратила чоловіка, досі не зустріла своє жіноче щастя.

Тіна Кароль не тільки популярна співачка, але й приголомшлива жінка. Та фани турбуються за особисте життя жінки. Єдиний шлюб співачки, на жаль, закінчився трагічно.

Красуня зустріла чоловіка на телеканалі М1. Євгеній Огір та Тіна Кароль досить швидко вирішили одружитися. Вже у 2008 році пара обвінчалася в Києво-Печерській лаврі. Та щастя закоханих тривало не довго. У 2012 році Євгенію діагностували рак. Незважаючи на тривале та дороге лікування за кордоном, чоловік помер.

Тіна Кароль показала своїх чоловіків
Тіна Кароль з чоловіком

Богато років Тіна носила траур та не звертала уваги на інших чоловіків. Співачка досі кохає покійного чоловіка та згадує його з повагою. В шлюбі у пари народився син. Зараз Веніаміну 14 років.

Попри біль, виконавиця не опустила руки та сміливо зустрічає виклики долі. За 10 років Тіні приписували чимало романів. Однією з найгучніших здогадок фанів стала плітка про відносини з Даном Баланом. Виконавці приймали участь в шоу “Голос країни”. Погляди, дотики, ревнощі. Шанувальники були впевнені – пара приховує свої почуття. Проте Кароль спростувала плітки, заспівавши пісню, присвячену покійному чоловіку.

Тіна Кароль показала своїх чоловіків
Тіна Кароль показала своїх чоловіків

Чутки про роман з Дмитром Жуком також змусили фанів понервувати. Чоловік працював разом із зіркою довгі роки, але вирішив почати сольну кар’єру. Співачка підтримала Діму, тож шанувальники запідозрили не ладне. Але сам Жук спростував плітки. Танцівник повідомив, що з Тіною його пов’язують тільки робочі відносини.

“Вона мій бос, нічого більшого, чесно”, – прокоментував Дмитро.

Тіна Кароль показала своїх чоловіків
Тіна Кароль показала своїх чоловіків

Приписували виконавиці романи і з Зеленським, і з Коломойським. Але всі ці чутки не мають підтвердження та досить сумнівні.

Схожі статті

“Мій внутрішній баланс”: співачка Lama, яка у свої 48 років виглядає на 30, розповіла про секрети молодості

Всі мріють якомога довше зберігати молодість, навіть шукають чарівні засоби для цього. Але насправді нічого магічного не потрібно. Співачка Lama поділилася простими методами, які доступні кожному.

Чи рентабельна Надя Дорофєєва: Ірина Горова розповіла про співачку, яка не повернула їй вкладені гроші

Ірина Горова — продюсерка Наді Дорофєєвої — також іноді стикається з невдачами. Бізнесвумен розповіла про ситуацію, коли співпраця з артисткою обернулася для неї збитками.

Любов за багатомільйонні гонорари не купиш: 60-річний Бред Пітт втратив найважливішу дівчину у своєму житті

Успіх на екрані не є гарантією чудового життя поза ним. Багато акторів стикалися з провалами й численними викликами долі. Не обійшли вони стороною також Бреда Пітта, який колись був мрією всіх жінок.