Невже у них роман? Відома вся правда про стосунки Злати Огнєвіч та Євгена Клопотенка – холостячка дочекалася

Мережа та ЗМІ активно обговорюють імовірний роман відомої української співачки Злати Огнєвіч та провідного українського шеф-кухаря Євгена Клопотенка. Чи відповідає це дійсності?

Так, відео, яке українська співачка Злата Огнєвіч оприлюднила з Євгеном Клопотенком миттєво облетіло та заполонило новинний простір, адже більшість прихильників зірки почали вважати, що це для знаменитості початок нового роману.

Злата Огнєвіч віддає перевагу прямим темним бровам
Відома вся правда про стосунки Злати Огнєвіч та Євгена Клопотенка

Злата Огнєвіч анонсувала прем’єру нового треку “Народжені вільними” спільно з гуртом “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”. Цікаве в цьому те, що вона постала у відео не з солістом гурту, а саме з Євгеном Клопотенком. Шеф-кухар міцно тримав її руки, ніжно дивився їй в очі, а потім просто обійняв холостячку. Користувачі соціальної мережі не могли не запримітити такої романтики та закоханого погляду кулінара, коли співачка наспівувала рядки зі свого хіта.

Після всіх обговорень публіки відкрити усю правду наважився блогер Богдан Беспалов, який має свій канал з викриттями знаменитих українських знаменитостей. Проте в кожному своєму новому випуску він наголошує, що в нього спільнота пліток, тому за правдивість інформації відповідальності не несе.

Однак зі своїх каналів зв’язків Богдан запевнив, що роману між артисткою Златою Огнєвіч та шеф-кухарем Євгеном Клопотенком немає ніякого. Тому, якщо дивитися з точки привернення до себе уваги публіки, то блогер вважає, що це був непоганий піар-хід, який пішов тільки на користь:

“Я вас заспокою або розчарую, дивлячись на те, чого саме ви очікували. Вони не є парою. У пана Клопотенка свої вподобання, а Злата Огнєвіч постійно не у відносинах, чому? Не знаю. Це не має нічого спільного із любовною історією. Це скоріше непогане піар-злиття”.

Схожі статті

Добиває телефон до останнього “подиху”: Наталя Могилевська не женеться за дороговизною – зірка з народу

Співачка Наталя Могилевська має гірший мобільний телефон, ніж у всіх її працівників із команди. Причина — зірка не любить гнатися за новими моделями гаджетів і є більш "приземленою" в цьому плані.

Ектор Хіменес-Браво “вивів” формулу ідеального ранку на спекотний липень місяць: в Україні вже як в Колумбії

Відомий кухар України Ектор Хіменес-Браво зміг створити формулу проведення ідеального ранку під час аномально-спекотних днів. Для цього необхідно кинути все і виконати три правила.