Астаф’єва зізналася, чому Потап образився на неї: не зміг приховати свої почуття до колеги та “сів у калюжу”

Відома українська модель та співачка Даша Астаф'єва розповіла, що Потап заблокував її в соціальних мережах. Що стало причиною конфлікту між зірками?

Повномасштабна війна внесла серйозні зміни як у буденне життя українців, так і у порядок в шоу-бізнесі. Глядачі були неймовірно вражені, коли дізналися, що відома модель та співачка, неймовірна красуня, що могла поїхати за кордон того ж дня, Даша Астаф’єва залишилася та місяцями чистила картоплю для переселенців.

Участь Астаф'євої у Фабриці зірок
Даша Астаф’єва зізналася, чому Потап образився на неї

Даша Астаф’єва зізналася, чому Потап образився на неї

Тим часом Потап разом зі своєю родиною знаходився в Іспанії. Його єдиний син Андрій перебував в Києві, але репер не поспішав повертатися. І хоча фанати кожного дня очікували, що Олексій об’явиться, приїхати до України він наважився лише через півроку. Відзнявшись у декількох епізодах різноманітних шоу, він знову поїхав.

Даша Астаф’єва зізналася, чому Потап образився на неї

Даша тим часом давала безліч інтерв’ю, в яких її, як людину, що проявила стійкість та сміливість, розпитували, як вона ставиться до колег. Піднімалося і питання зіркового біженства, і мови і минулих помилок. Даша не приховувала свого роздратування на рахунок Потапа та Світлани Лободи. І як виявляється, це дарма не пройшло.

Потап продемонстрував свої почуття до співачки, яка його чи то зачепила, чи то образила та заблокував її в соціальних мережах.

На такий самий крок наважилася і Лобода. Погроз чи попереджень Даша не отримувала, а отримала повідомлення від продюсерки з проханням не чіпати інших зірок. Про це зірка розповіла в програмі “Неймовірна правда про зірок”.

“Потап та Лобода мене заблокували. Ніхто мені не погрожував. Попросили мене. Нещодавно написала продюсер і попросила не говорити про артистів”, – розповіла співачка.

Нагадуємо, що рік тому Потап дав ексклюзивне інтерв’ю, в якому пояснив, що знаходився за кордоном так довго через свій стан здоров’я. У зірки була пневмонія, а після він мав ускладнення, які виражалися паралічем м’язів обличчя.

Втім, це не надто заспокоїло чи переконало публіку. Натомість в мережі почали ширитися чутки про його розлучення з Настею Каменських, про адюльтер в їхній родині та інші плітки.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?