Що відомо про матір двох дітей Святослава Вакарчука: це не Христина Соловій, на яку запав Сергій Жадан

2021-го стало відомо, що Святослав Вакарчук вперше став батьком. У чоловіка народився син Іван, але особистість матері хлопчика залишилася таємницею. Та чи надовго?

У шлюбі зі своєю першою дружиною Святослав Вакарчук знаходився більше 20 років. Колись Ляля Фонарьова стала його музею, яка надихнула на створення найлегендарніших хіті Океану Ельзи. Спільних дітей у пари не було.

За даними, які надавала преса, жінка виховувала дочку від попередніх стосунків. Святослав же прийняв парку як рідну, виховував її та любов. Але вже 10 років тому в мережі мало-помалу почали розповзатися чутки про зради музиканта. Так, йому приписували роман з підопічною Христиною Соловій.

В мережі зʼясували, хто народив Святославу Вакарчуку двох дітей

В мережі зʼясували, хто народив Святославу Вакарчуку двох дітей

Дівчина була молода, приваблива та талановита. Здавалося, що Вакарчук не зможе встояти перед такою чарівністю. Втім, обидва запевняли, що між ними нічого немає. І хоча думки на цей рахунок розрізняються, за офіційною версією, після тривалої співпраці Христина та Святослав припинили тісне спілкування.

А 2021-го на фанатів музиканта чекав реальний сюрприз. Піар-відділ музичного гурту повідомив про те, що у нього народився син. І сталося це невдовзі після новини про розлучення з дружиною. На той момент маленькому Івану Вакарчуку вже було декілька місяців. Особистість його матері залишалася загадкою, але в мережі швидко розсекретили цю інформацію.

В мережі зʼясували, хто народив Святославу Вакарчуку двох дітей

Стало відомо, що хлопчика народила продюсерка Євгенія Яцута, а коли надійшла новина про її другу вагітність, сумнівів вже не було, адже красуня знову ходила з животом.

Нині їй 41 рік. Понад 15 років вона працює у кіновиробництві — від асистента продюсера до співвласника бізнесу. У її Instagram також написано, що вона є мандрівницею та магістром психології. Свого часу продюсерка знімала кліп для гурту “Океан Ельзи”. У травні 2021-го жінку помітили на прес-конференції фестивалю “Молодість” із округлим животиком. Вже у серпні Яцута шукала няню для дітей через Facebook.

На даний момент особиста сторінка зірки в соціальній мережі Instagram закрита. Також вона не підписана на свого чоловіка в соціальних мережах.

Схожі статті