Вагітні животи були, а поповнення не сталося: Леся Нікітюк, Наталія Могилевська, Настя Каменських (ФОТО)

Існує такий стереотип, що кожна жінка мріє народити і вийти заміж, але часи змінюються і для багатьох народження дитини не є кінцевою точкою або заповітною мрією. Але в когось просто не виходить.

Жінки за останні кілька років зробили дуже сильний крок вперед, адже досі йде певна боротьба за рівноправ’я. І це нормально, бо всі ми маємо право робити свої власні вибори в незалежності від статі. Кожна людина хоче бути вільною та відповідати за своє життя самостійно. І на щастя, наш менталітет починає це сприймати за щось серйозне, нарешті, адже жінки дійсно можуть все.

Але для багатьох все ж таки народження дитини є головною метою в житті. У молоді роки не всі розуміють, чи хочуть вони ставати мамами. Але для впевненості в цьому рішенні поруч має бути надійний і коханий чоловік, від якого захочеться народити. А якщо його немає, то бажання народити виглядає дивним, адже це вже маніакальне бажання.

Серед українських зірок вистачає тих, хто не зустрів своє кохання, або просто ще не наважився на дитину.

Леся Нікітюк

Вагітна Леся Нікітюк

Не секрет, що Леся хоче мати власних дітей, але поки що дівчині не пощастило зустріти такого чоловіка, з ким вона б хотіла пов’язати своє життя і створити родину з дітьми. Насправді ніхто не гарантує, що це станеться або ні, проте ведуча щиро вірить у свою долю щасливої жінки з дітьми та надійною опорою.

Наталя Могилевська

Вагітна Наталія Могилевська знялася в кіно
Вагітна Наталія Могилевська

Жінка все життя шукала своє кохання й намагалась створити родину, але до діточок так і не дійшло, на жаль. Жінці роками приписують вагітність, але поки що такого щастя з нею не сталося. Проте зараз у житті Наталі є кохана людина, від якої вона може народити.

Настя Каменських

Каменських ховає животик
Каменських ховає животик

Насті часто приписують вагітність, оскільки в її житті були періоди набору ваги, які сприймали за вагітність. Звісно, співачка бажає народити від свого чоловіка Потапа, але, певно, зараз ще не час.

Схожі статті

Стосунки в прямому ефірі: ведучі “Сніданку з 1+1” Шовкопляс і Гордєєв стали найкрасивішою парою телеекранів

Шовкопляс і Гордєєв регулярно діляться спільними фотографіями, на яких вони щасливі та задоволені. Вони гармонійно поєднуються в кадрі. Тому не дивно, що багатьом їхня пара видається ідеальною.