Слідство йде – Даша Квіткова прокоментувала ДТП, в якому постраждали три авто: “Не вирішую питання грошима”

Кожен водій колись може зіткнутися з ситуацією, де він буде винним у ДТП на дорозі і це може бути не через неуважність або халатність водія, а ще й через технічні показники машини. Так, наприклад, сталося з Дашею Квіковою.

Відомо, що Квіткова дуже відповідальна дівчина, вона намагається бути чесною зі своєю аудиторією та загалом вести законний спосіб життя і мати змогу пишатися собою та своїми звершеннями. Але іноді таки Даша потрапляє у скандальні ситуації. Це неминуче, оскільки вона публічна особистість.

Квіткова прокоментувала своє ДТП

Сьогодні, 28.08.2023 року стало відомо, що Квіткова фактично стала винуватицею ДТП у Києві. Це сталося біля станції метро Академмістечко на повороті. Річ в тому, що у Лексус Даші, який вона взяла на тест-драйв в’їхало дві машини, Мустанг і Тесла.

За словами блогерки з усіма водіями все добре і ніхто не постраждав, але є одна дівчина пасажир, яка вимагає від Квіткової матеріального відшкодування за травму руки. І Даша не проти, але лише за постановою суду, а не на місці, як того хотіла дівчина.

“Я потрапила вчора у ДТП, але найголовніше, що ми всі живі, здорові та з нами все добре. Я їхала у пологовий до Тані на виписку, але не доїхала. Бо повертала на перехресті  разом з машинами, я була у потоці, їхала останньою і в секунду мені у бік Лексуса, за яким я була за кермом в’їхало дві машини, це Мустанг та Тесла” – розповіла Даша.

Також дівчина розповіла про жінку з Мустанга, яка почала кричати на неї і вирішити справу грошима на місці. Але Квіткова обирає слідувати законодавству і почекати рішення суду. Адже вона готова нести відповідальність. Тим паче за її словами все є на камерах, і вся інформація передана поліції.

Коментарі Даші щодо ДТП

Звичайно зараз блогерка опинилась у центрі уваги та вже отримує хейт від підписників, але дівчина впевнена у тому, що все складеться найкращим чином, оскільки впевнена в тому, що прямої провини її водійських навичок немає.

Схожі статті

Христина Соловій заговорила про скандал між нею і Святославом Вакарчуком: “Це перейшло у якийсь такий…”

Популярна українська співачка Христина Соловій заговорила про негаразди між нею і її колишнім продюсером Святославом Вакарчуком. Все склалося так само, як у Віталія Козловського і Кондратюка?