Як відомо, знаменита українська блогерка Даша Квіткова повідомила про розлучення з Нікітою Добриніним наприкінці 2022-го. Пара заявила, що у їхньої історії не сталося нічого такого скандального, чим вони могли би поділитися з аудиторією. І тим не менш, їм довелося звертатися до суду через поділ майна, а також до психотерапевта, щоб владнати спілкування всередині родини та організувати для спільного сина Лева максимально комфортний процес виховання, в якому будуть брати участь обоє батьків.
Даша Квіткова більше не приховує своїх стосунків з відомим бізнесменом
![Як виходила заміж Квіткова](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/01/image-1-5.jpg)
На своїй особистій сторінці в соціальній мережі Instagram Даша Квіткова говорить про найрізноманітніші речі. Однак своє особисте життя вона поки що не розкриває, але преса та глядачі вже впевнені в тому, що їй є, про що розповісти насправді.
Правда випливла назовні після ДТП з її участю в Києві. Так, на місце дорожньо-транспортної пригоди прибув ніхто інший, як Михайло Заливако.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/08/img_7347-scaled.jpeg)
Але користувачі мережі підмітили ще один дивний нюанс. Обидва світяться в одних і тих же місцях з однаковою періодичністю, що може свідчити про те, що вони дуже близько спілкуються. Ба більше, Михайла вже нарекли її бойфрендом, але Даша Квіткова на даний момент не коментує дані плітки.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/08/img_7346.jpeg)
Нагадуємо, що Михайло Заливако являється 11-м холостяком франшизи, в якій колись знімалася і сама Даша. Тоді виграла Анна Богдан і, ба більше, парі також вдалося зберегти свої стосунки і перенести їх зі знімального майданчику в реальне життя.
Разом вони були більше, ніж півроку. Заради коханої Михайло покинув рідний Харків та переїхав до Києва. Бізнесмен почав активно вести свою особисту сторінку, розповідав різні історії і не зупинився після завершення роману зі своєю обраницею. Причину розставання пара не назвала, але деякі глядачі схиляються до думки, що усе побачене ними взагалі було піаром і вони з Богдан ніколи не були разом по-справжньому.