Катя Репяхова назвала суму зібраних коштів чоловіком Віктором Павліком – Кароль та Каменських підтримують

Дружина відомого українського артиста Віктора Павліка Катерина Репяхова розповіла про благодійний співочий захід чоловіка, який в результаті приніс чималі зібрані кошти на потреби ЗСУ.

З початку повномасштабного вторгнення кожен українець працює на своєму фронті в боротьбі з ворогом. Хтось гідно тримає оборону, захищаючи країну в лавах ЗСУ, хтось веде інформаційний фронт, а хтось влаштовує благодійні заходи з ціллю зібрати якомога більшу суму коштів.

Катя Репяхова назвала суму зібраних коштів чоловіком Віктором Павліком

29-річна дружина відомого українського співака Віктора Павліка, блогерка та бізнесвумен Катерина Репяхова розповіла про проведення концерту її чоловіка та назвала суму коштів, які вдалося зібрати спільними зусиллями. Жінка зізналася, що завдяки таланту свого коханого та підтримці слухачів було зібрано майже півтора мільйона гривень на допомогу Збройним Силам України.

Катя Репяхова назвала суму зібраних коштів чоловіком Віктором Павліком

Віктор Павлік теж оприлюднив кадри свого співочого дійства прямісінько на вулиці Трускавця. Кожен україномовний хіт артиста зігрівав душу гостям та мешканцям курорту, тому завдяки старанням та слухачам, в результаті маємо чималі кошти, які обов’язково знадобляться бійцям зі Збройних сил України.

Благодійний концерт Віктора Павліка

Нагадаємо, що Катерина Репяхова з родиною наразі перебуває на відпочинку в курортному Трускавці. Раніше вона повідомляла, що кожного року з самого раннього дитинства відвідувала це місто, тому не зраджує своїм традиціям і в дорослому віці вже має змогу показувати Трускавець ще й 2-річному сину Михайлу.

Так, у 2020 році Віктор Павлік вчетверте одружився з молодою концертною директоркою Катериною Репяховою, різниця у віці з якою складає 28 років. Через рік у пари народився син Михайло, який обожнює танцювати під хіти зіркового тата.

Схожі статті

Перспективний 66-річний підліток: Павло Зібров приготувався до незвичного святкування свого дня народження

Бажання бути в трендах властиво будь-якій зірці. Ось і 66-річний Павло Зібров вирішив не ігнорувати актуальні тенденції та оновити власний репертуар піснею, яка точно звучатиме із тисяч пристроїв.

“Ор стояв до Борисполя”: травесті-діва Монро розповіла про те, що її сусіди не соромляться робити публічно

Сучасному суспільству часто намагаються донести ідею доброти та рівності серед усіх. Але такі заклики часто залишаються без уваги. Натомість люди проявляють грубість, свідком якої стала і діва Монро.