Кожний чоловік в житті рано чи пізно знаходить жінку, яку бачить в ролі своєї дружини. А це вже дуже серйозна річ, бо для чоловіка, це дуже серйозна думка, і якщо вона виникає, то він вже точно буде робити все, що від нього залежить заради того, щоб завоювати свою обраницю.
![](https://sensatsiya.com/wp-content/uploads/2023/08/eabbedf1-98a7-4ee3-8ae8-6ebe35b476db.png)
Насправді стосунки між чоловіками та жінками будуються дуже просто, але ми звикли все ускладнювати та робити з усього драму. Хоча все завжди можна вирішити словами, але ми обираємо грати в ігри і чекати, що хтось прийме важливе рішення за нас. А так не буває. Саме тому у коханні щастить тим, хто йде в це почуття рішуче та без остраху.
У житті Олександра Усика є єдина кохана жінка – це його дружина Катерина, яка багато років є коханою дружиною для чемпіона. Вона його підтримка, опора, ніжність, його кохання та сила. І сам чоловік визнає, що лише через присутність Каті в його житті, він став тим, ким є сьогодні.
Після свого останнього бою з Даніелем Дюбуа, мережею поширилось відео, де Катерина дуже відчайдушно вболіває за Олександра. І її емоції насправді кажуть все про їхні стосунки та почуття.
А також у мережі з’явилось інтерв’ю Усика, де він розповів маленьку історію кохання зі своєю дружиною.
“Дружив з дівчиною, на ім’я Катерина. Я мріяв, що це буде моя дружина і в нас буде багато дітей, так і є зараз. Але був час, коли я її ледве не втратив. Можливо це було через моє чеславіє, на той час. Але я змінив ставлення до життя тоді. Я сказав собі, що з цією дівчиною я проживу все життя і в нас буде багато дітей, а потім онуків. І та дівчина і сьогодні моя дружина Катерина Михайлівна допомогла мені стати тим, ким я є зараз.
Отже, історію свого щасливого кохання з дружиною боксер створив сам, завдяки внутрішнім змінам та силі своїх почуттів, а також сміливості. Адже чомусь, саме у коханні ми всі чогось боїмося і часто забороняємо собі відчувати це почуття.