Зіркові чоловіки, які стали вітчимами через кохання до своїх обраниць: Борисюк, Горбунов, Налчаджиоглу та інші

Бути справжнім чоловіком – це легко насправді. Варто просто правильно розставляти пріоритети, мати гідність, честь та бути відповідальним за кожен свій вчинок та сказане слово.

У стосунках людей дуже багато різних перепон, які ми самі вигадуємо і не можемо крізь них переступити заради щастя. Однією з таких причин є діти. Часто буває так, що чоловік може закохатися у жінку, яка вже встигла стати мамою. І, на жаль, для багатьох це є проблемою. Звісно, прийняти чужу дитину важко, але якщо кохання справжнє – це зовсім не проблема. І саме такі ситуації демонструють, наскільки гідний чоловік знаходиться поруч. Якщо чоловікові не потрібна ваша дитина – це однозначно не та людина, яка проживе з вами до кінця життя.

Серед відомих чоловіків вистачає прикладів коли вони закохувалися у жінок, які вже мають дітей від попередніх шлюбів, але їх це не зупинило, бо кохання та гідність виявилися сильніше.

Юрій Горбунов

Нині Юрій одружений зі своєю колегою Катериною Осадчою і вони разом виховують трьох снів. Двоє з них спільні, а найстарший Ілля – це син Каті від першого шлюбу. Але для Горбунова це не стало проблемою, він знайшов спільну мову з хлопцем і став для нього другом та вітчимом, попри наявність у житті рідного батька.

Віталій Борисюк

Віталій багато років тому без пам’яті закохався в акторку Ольгу Сумську, хоч на той момент жінка була заміжня та вже мала доньку Антоніну. Та врешті-решт сила кохання перемогла й Ольга вийшла заміж за Борисюка, а Тоня стала для нього як рідна. Проте згодом у подружжя народилась спільна донька Анна.

Арсен Мірзоян

Арсен покохав Тоню Матвієнко ще бувши у шлюбі з колишньою дружиною. Але його не зупинило нічого, адже настільки сильних почуттів він не відчував навіть до дружини. Тому чоловік поговорив з нею і розлучився. А от Антоніну вже просто завоював своєю рішучістю і йому зовсім не завадила наявність доньки Уляни. А зараз зіркове подружжя виховує спільну доньку Ніну.

Мурат Налчаджиоглу

Мурат нещодавно одружився з Лілією Реус. Спочатку вони довго зустрічалися, а влітку 2023 року одружилися. У Лілії є донька від минулих стосунків, яку Мурат прийняв як рідну і має з дівчиною чудові відносини.

Схожі статті

Серце Ектора Хіменеса-Браво знову вільне: всі жінки судді “МастерШеф”, з якими він мав серйозні стосунки

Бажання дізнатися ім'я коханої Ектора Хіменеса-Браво у фанатів "МастерШеф" не поступається цікавості до імені переможця в чорному конверті. Та чи готовий кулінар ділитися з публікою найціннішим?

Олена Кравець показала, як рятує банани в Сільпо і викликала фурор на всю Мережу: “Боже, як це мило”

Робити добро дуже просто! Іноді для цього потрібно просто… допомогти бананам? Саме так! У цьому переконалася Олена Кравець та запропонувала підписникам долучитися до неї.