З Україною в серці: Таран, Шоптенко, Падалко та інші зірки, які відправили дітей на навчання за кордон

Події, які відбуваються з нами останні півтора року кардинально змінили наше життя. Велика кількість українців нині живе за кордоном, хтось в інших містах, хтось втратив будинки і все це через російську агресію.

Велика кількість дітей нині опинилась за кордоном і це справжній стрес для них. По-перше, це зміна місцеперебування, по-друге, це нова мова і нові люди навколо, всі чужі окрім батьків або однієї мами. По-третє, вони залишилися без своїх друзів. А друзі для дитини – це дуже важлива складова здорового формування. І тому, багатьом українським дітям важко вчитися та жити в країнах Європи.

Діти українських знаменитостей не виключення, оскільки вони зараз живуть за кордоном і навчаються там чужою мовою вже другий рік.

Лідія Таран

Дочка Лідії Таран від Андрія Доманського Василина разом з мамою та бабусею поїхала жити до Франції через війну. Й оскільки дівчина навчалась у школі, їй довелося вступити у коледж та вчитися французькою. І на диво, Василина швидко адаптувалась.

Олена Шоптенко

Син Олени Шоптенко разом з нею живе в Австрії. У Відні 5-річний Олексій ходить у дитячий садочок, а його мама-хореографиня займається своєю професійною діяльністю. Олена розповідала про те, що лексію не легко знаходити спільну мову з місцевими дітьми, бо менталітет відрізняється.

Родина Сергія та Сніжани Бабкіних

Бабкіни всім своїм складом поїхали у Німеччину майже від самого початку повномасштабної війни. Отже, і всі їхні діти навчаються у школах Німеччини, де зовсім не легке життя.

Марічка Падалко

Діти Марічки Падалко розділилися на два табори, адже молодші діти навчатимуться у Празі, а от старша дитина в Києві.

Оля Полякова

Українська королева ночі ще минулого року відправила своїх доньок навчатися у Лондон. І якщо Маша звикла, то для молодшої Аліси це дуже важке випробування.

Схожі статті

Прийшла мудрість: 55-річна Надія Матвєєва у стосунках з молодим почала працювати над своїми емоціями

Ведуча програми "Все буде добре" Надія Матвєєва підкорила своїх підписників ніжною жовто-гарячою сукнею. Те, у що одягнута зірка, фанатам набагато цікавіше, ніж якийсь там інтелект.