Буде поганою свекрухою і не збирається цього приховувати: Тіна Кароль розповіла, що чекає на її невістку

Знаменита українська співачка Тіна Кароль вперше розповіла про те, якою вона буде свекрухою та що чекає на її майбутню невістку. Детальніше в статті.

Здається, що не так давно син Тіни Кароль був зовсім маленьким. Але зараз юнаку вже 14 років. Він мужніє з кожним днем, і час від часу фанати зірки не можуть повірити своїм очам, спостерігаючи за стрімким дорослішанням молодої людини.

Єдиний спадкоємець артистки отримує освіту у Великобританії. Уже багато років він проживає за кордоном, але його зв’язок з матір’ю тим не менш лише міцнішає.

Тіна Кароль розповіла, що чекає на її невістку

Тіна Кароль розповіла, що чекає на її невістку

Звісно, у голови молодих дівчат вже приходить думка про те, що є можливість стати невісткою української поп-діви. Втім, зірка дала зрозуміти, що це буде не так просто як вони гадають, і справа не у Веніаміні. Тіна Кароль не готова відпускати свого сина і заявляє про це досить прямо.

Нещодавно зірка поділилася, що віддала роль голови сім’ї своєму сину, і Веніамін про цю відповідальність прекрасно знає. Також він розуміє, що займає найголовнішу роль у житті своєї матінки.

Коли Тіну Кароль запитали про Веніаміна та його стосунки з протилежною статтю, артистка зізналась, що “буде дуже складною” свекрухою для його дружини.

“Це у мене така забавка буде, я думаю, бути складною свекрухою”

Тіна Кароль підкреслила, що не може змиритися з думкою, що їй потрібно відпустити сина: “Він мій – і все”.

Тіна Кароль розповіла, що чекає на її невістку

Нагадуємо, що не так давно українська публіка стала свідком ревнощів Веніаміна до матері. Так, Тіна Кароль зустрілася з відомим українським танцюристом у ресторані та станцювала з ним прямо біля столика, за яким сидів її син. По обличчю Веніаміна стало зрозуміло, що він зовсім не оцінив вчинок поп-діви, хоча намагався поводитися стримано.

До речі, у хлопця є рідний брат, адже незадовго до початку стосунків з Тіною Кароль її покійний чоловік Євген став батьком. Хлопчика ніколи не показували публіці, але свого часу співачка намагалася зробити усе можливе, щоб її син міг вільно спілкуватися з братиком. Що з цього вийшло на даний момент невідомо.

Схожі статті